Alcatel Idol 5 Teknik Özellikleri Neler | Eniyiandroid.com
     

Alcatel Idol 5 Tanıtımı Gerçekleştirildi

Yazar: Emre Çelik   04 Ekim 2017    46        
 
 
 
 
 
 
Alcatel Idol 5 Tanıtımı Gerçekleştirildi

Alcatel tarafından üretilen en son akıllı telefon modeli olan Idol 5 tanıtımı resmi olarak gerçekleştirildi. Orta segment akıllı telefon modelleri arasında yer alan Alcatel Idol 5 modelinde dikkat çeken en büyük özellik ise cihazın ön yüzünde yer alan çift hoparlör olarak öne çıkıyor. Bu sayede cihaz üzerinden video izlemek ve müzik dinlemek çok daha keyifli bir hale getiriliyor. 

Alcatel Idol 5 Teknik Özellikleri Neler?

Resmi tanıtım ile satışa sunulan yeni cihazda orta segment özellikler bulunuyor. Cihazın arkasında metalik tasarım kullanılırken yuvarlaklaştırılan kenarlar dikkat çekiyor. Cihazın Full HD özelliğe sahip olan ekranı ise 5,2 inç büyüklüğe sahip olarak tasarlanıyor. 

Akıllı telefon almak isteyen kişilerin en çok dikkat ettikleri konuların başında yer alan kamera özeliğinde ise Alcatel Idol 5 arkada 12 MP önde ise 5 MP kamera ile satışa sunuluyor. Yine orta segment bir cihaz olmasına rağmen yine de cihazın ön kamerasında flaş desteği bulunuyor. 

Uni330 VR Gözlük İle Beraber Satışta

Sanal gerçeklik gözlüğü konusunda kendisini geliştirmeye devam eden Alcatel yeni cep telefonu ile uyumlu olan Uni330 VR gözlük ile satışa sunuluyor. 27 Ekim 2017 itibari ile satışa sunulacak olan yeni seri cep telefonu ve VR gözlük için tek kötü haber ise şu anda ülkemizde satışa sunulmayacak olması. 

 
 
 

Etiket:   Yeni Çıkan Telefonlar Alcatel Idol 5 Alcatel Idol 5 Uni360 VR Gözlük

   Okuyucu Yorumları  

Henüz Hiç Yorum yapılmamış

İlk Yorumu Siz Yapın

   Bu Haberlerde ilginizi Çekecektir  
   
 
 
   Son Haberler  
   
 
   En Çok Okunanlar  
   
 
   Hit Android Oyunları  
   
 
   Teknik Bilgiler  
   
 
   Son Yorumlar  
   
 
 
Eniyiandroid.com 3 kişilik araştırmacı ekibi tarafından android haberleri ve android ile ilgili güncellemeler, uygulamalar, telefon ve tabletler hakkında bilgiler vermektedir.
Site içi etkileşim anlamında Çözüm Merkezimizde kullanıcıların tüm problemlerine çözüm bulmayı hedefliyoruz.
Bu anlamda sizlere daha iyi bilgi vermek amacıyla kendimizi geliştiriyoruz.
 
  • Copyright by Eniyiandroid.com, 2016

  • Bey Yazılım | Beyyazilim.com