Ses Videolarının Alt yazılı Çevirme Programı | Eniyiandroid.com
     

Anchor ile Ses Dosyaları Paylaşmaya Hazır Altyazılı Videolara Dönüşecek

Yazar: Emre Çelik   23 Ağustos 2017    100        
 
 
 
 
 
 
Anchor ile Ses Dosyaları Paylaşmaya Hazır Altyazılı Videolara Dönüşecek!

Podcast yayınlama aracı olarak hizmet vermek üzere geliştirilen ve ilk olarak geçen sene teknoloji meraklılarının kullanımına sunulan Anchor kendisini yenilemeye devam ediyor. Yapılan yeni düzenlemeler ile beraber kaydedilen ses dosyaları paylaşıma hazır videolara çevriliyor. 

Anchor Videos İle Büyük Bir Sorunu Çözüyor 

Getirilen yeni özellik sayesinde kaydetmiş olduğunuz ses dosyaları otomatik olarak kısa videolara çevriliyor ve videoda ses kaydında söylediğiniz kelimelerde alt yazıya dökülüyor. Oluşturulan bu videolar kullanıcı tarafından sosyal medya hesapları üzerinden paylaşılıyor. Getirilen yeni özellik sayesinde Podcast kullanıcılarının yaşamış olduğu sosyal medya hesapları üzerinden paylaşım sorunu da ortadan kaldırılmış oldu. Yayımlanan Podcastler artık sosyal medya hesaplarından tanıtılarak daha fazla izleme şansı elde edilecek. 

Ses Videolarının Paylaşım Zorluğu Aşılmış Oldu 

Konu hakkında açıklamalarda bulunan Anchor CEO’su Mike Mignano ses dosyalarının sosyal medya hesapları üzerinden paylaşımının zorluğuna vurgu yaparak getirmiş oldukları bu yenilik ile artık bu zorluğu da aşmış oldukları müjdesini vermiş oldu. Anchor uygulaması hem Android hem de İOS işletim sisteminde kullanılabiliyor. 
Uygulamayı mağazaya girip indirdikten sonra oluşturduğunuz ses kayıtlarını videoya dökebiliyor ardından da bu videoları kullandığınız sosyal medya hesapları üzerinden paylaşabiliyorsunuz. Paylaşımlarınızı en popüler sosyal medya ağları olan Facebook, İnstagram ve Twitter üzerinden yapmanıza olanak sağlanırken oluşturulan videoların boyutlarında da değişiklik yapmanıza olanak sağlanıyor. 

 
 
 

Etiket:   Podcast Ses Videoları Alt Yazılı Videolar Video Anchor Videos

   Okuyucu Yorumları  

Henüz Hiç Yorum yapılmamış

İlk Yorumu Siz Yapın

   Bu Haberlerde ilginizi Çekecektir  
   
 
 
   Son Haberler  
   
 
   En Çok Okunanlar  
   
 
   Hit Android Oyunları  
   
 
   Teknik Bilgiler  
   
 
   Son Yorumlar  
   
 
 
Eniyiandroid.com 3 kişilik araştırmacı ekibi tarafından android haberleri ve android ile ilgili güncellemeler, uygulamalar, telefon ve tabletler hakkında bilgiler vermektedir.
Site içi etkileşim anlamında Çözüm Merkezimizde kullanıcıların tüm problemlerine çözüm bulmayı hedefliyoruz.
Bu anlamda sizlere daha iyi bilgi vermek amacıyla kendimizi geliştiriyoruz.
 
  • Copyright by Eniyiandroid.com, 2016

  • Bey Yazılım | Beyyazilim.com