HTC U11 Android O Güncellemesi Geldi mi | Eniyiandroid.com
     

Android 0 Güncellemesi HTC U11e Ne Zaman Gelecek

Yazar: Emre Çelik   26 Ağustos 2017    110        
 
 
 
 
 
 
Android 0 Güncellemesi HTC U11'e Ne Zaman Gelecek?

HTC cihazları için büyük bir merak konusu olan Android 0 güncellemesi için yeni bir açıklama yapıldı. Yapılan yeni açıklamaya göre HTC U11'e Android 0 güncellemesi çok yakında geliyor. Android 8.0 Oreo güncellemesi için büyük bir sabırsızlıkla bekleyen HTC U11 kullanıcıları için bekledikleri müjdeli haber geldi ve güncellemenin 2017 yılının sonuna kadar kesin olarak cihazlara dağıtılacağı açıklandı. 

İlk Olarak HTC U11 Alacak 

Güncellemeyi ilk olarak kendi kullanıcılarına sunmak için atakta bulunan HTC markası ilk olarak güncellemeyi son çıkan modeli olan HTC U11 modeline verecek. HTC markasının şu anda amiral model olarak kabul ettiği HTC U11 modeli Android 8.0 Oreo güncellemesini ilk alan model olacak ancak diğer modellere de HTC markası güncellemeyi büyük bir hızla vermeye çalışacak. 

Resmi Olarak Yapılan Bir Açıklama Bulunmuyor

Ne yazık ki HTC cephesi tarafından güncelleme için kesin bir açıklama yapılmış durumda değil. Bu nedenle açıklanan güncelleme tarihi sadece gayri resmi bir tahmin olarak yazılı basında yer alıyor. Ancak şirketten alınan bilgilere göre güncelleme en geç 2018 yılının ilk ayları itibari ile ilk olarak HTC U11 modeli olmak üzere son satılan tüm modellere gelmiş olacak. HTC bu konuda tüm çalışmaları büyük bir titizlikle yaparken firmanın güncellemeyi ilk alan markalardan biri olmak için yoğun bir çaba içinde olduğu belirtiliyor. 

 
 
 

Etiket:   Android O Android Oreo Android HTC U11 HTC Android Güncellemeleri

   Okuyucu Yorumları  

Henüz Hiç Yorum yapılmamış

İlk Yorumu Siz Yapın

   Bu Haberlerde ilginizi Çekecektir  
   
 
 
   Son Haberler  
   
 
   En Çok Okunanlar  
   
 
   Hit Android Oyunları  
   
 
   Teknik Bilgiler  
   
 
   Son Yorumlar  
   
 
 
Eniyiandroid.com 3 kişilik araştırmacı ekibi tarafından android haberleri ve android ile ilgili güncellemeler, uygulamalar, telefon ve tabletler hakkında bilgiler vermektedir.
Site içi etkileşim anlamında Çözüm Merkezimizde kullanıcıların tüm problemlerine çözüm bulmayı hedefliyoruz.
Bu anlamda sizlere daha iyi bilgi vermek amacıyla kendimizi geliştiriyoruz.
 
  • Copyright by Eniyiandroid.com, 2016

  • Bey Yazılım | Beyyazilim.com