BlackBerry Secure Android İçin geliyor | Eniyiandroid.com
     

BlackBerry den Android İçin Kritik Açıklama

Yazar: Emre Çelik   26 Ağustos 2017    82        
 
 
 
 
 
 
BlackBerry ’den Android İçin Kritik Açıklama 

Android cihazlarla ilgili yeni planlar yapmaya devam eden BlackBerry son derece büyük ve stratejik bir adıma imza attı. Bugün gelen haberlere göre BlackBerry resmi olarak kendi geliştirmiş olduğu Android işletim sistemi için patent almak üzere başvuruda bulundu. 

BlackBerry Secure Geliyor!

BlackBerry tarafından geliştirilen eni işletim sistemine BlackBerry Secure adı verilirken sistem üzerindeki çalışmalarda sona yaklaşıldı. Hatırlanacağı üzere BlackBerry ilk olarak TLC ve birkaç büyük marka ile anlaşma yapmış ve BlackBerry cihazlarını geliştirme, tasarlama, tanıtma ve üretme hakkını onlara da vermişti. Yapılan anlaşmanın ardından şirket BlackBerry, BlackBerry KEYone ve DTEK 60 için yazılım üretme aşamasına geçmiş ve mühendislerini bu alanda çalıştırmaya başlamıştı. Donanım konusunda ise üretim TLC tarafından gerçekleştiriliyordu. 

İlk Olarak Hindistan Pazarına Girilecek 

Yapılan çalışmaların sonucunda ilk olarak yazılımın Hindistan’da satışa sunulan Optiemus markası cihazlarda kullanılacağı duyurdu. BlackBerry ve Optimeus arasında yapılan anlaşma marka için büyük bir önem taşırken BlackBerry  Secure için de yapılan bu anlaşma hayati bir önem taşıyor. Markanın bu piyasada elde ettiği başarılara göre pazarlamasını şekillendireceği öne sürülürken marka daha önce BlackBerry KEYone modeli ile Hindistan pazarına giriş yapmıştı. Hindistan’ın yüksek nüfusu akıllı telefon piyasası için iştah açıcı bir Pazar olarak kabul edilmesini sağlarken BlackBerry tarafından yapılan girişimlerin nasıl sonuçlanacağını ise ilerleyen günler gösterecek. 

 
 
 

Etiket:   BlackBerry Android BlackBerry Secure Hindistan

   Okuyucu Yorumları  

Henüz Hiç Yorum yapılmamış

İlk Yorumu Siz Yapın

   Bu Haberlerde ilginizi Çekecektir  
   
 
 
   Son Haberler  
   
 
   En Çok Okunanlar  
   
 
   Hit Android Oyunları  
   
 
   Teknik Bilgiler  
   
 
   Son Yorumlar  
   
 
 
Eniyiandroid.com 3 kişilik araştırmacı ekibi tarafından android haberleri ve android ile ilgili güncellemeler, uygulamalar, telefon ve tabletler hakkında bilgiler vermektedir.
Site içi etkileşim anlamında Çözüm Merkezimizde kullanıcıların tüm problemlerine çözüm bulmayı hedefliyoruz.
Bu anlamda sizlere daha iyi bilgi vermek amacıyla kendimizi geliştiriyoruz.
 
  • Copyright by Eniyiandroid.com, 2016

  • Bey Yazılım | Beyyazilim.com