Adobe PDF Çevirme Uygulaması Android iOS İndir | Eniyiandroid.com
     

Döküman tarama Uygulaması Adobe Scan

Yazar: Emre Çelik   02 Haziran 2017    262        
 
 
 
 
 
 
Döküman tarama Uygulaması Adobe Scan

Adobe, iOS ve Android platformları için yepyeni bir doküman tarama uygulaması sundu. Ücretsiz olarak sunulan Adobe Scan ile dokümanları PDF'e çevirmek çok kolay.

Adobe, fiziksel dokümanlarınızı metni düzenlenebilir PDF dosyaları haline getirebilmenize olanak sağlayan Scan uygulamasını duyurdu. Hem iOS hem de Android platformları için sunulan uygulamanın tamamen ücretsiz olması da önemli bir artı.

Adobe Scan ile düzenlenebilir PDF’ler

Mobil öncelikli dünya için modern doküman oluşturma amacı taşıyan Adobe Scan ile sadece akıllı telefonunuzun kamerasını kullanarak bir dokümanın dijital kopyasını elde edebiliyorsunuz. Birçok alternatifi olmasına rağmen Scan diğer Adobe uygulamalarıyla birlikte kullanıldığında çok daha işlevsel bir hale geliyor. Taranan dokümanları otomatik olarak Adobe Document Cloud’a yüklenebilmesi sayesinde bu dokümanlara tüm bilgisayar, telefon ve tabletlerden erişebiliyorsunuz.


Uygulama şirketin birleşik yapay zeka ve makine öğrenimi sistemi Adobe Sensei’den gücünü almakta. Dosyalarınızı Adobe Acrobat ile düzenlemeniz de mümkün ancak kötü haber dijitalleştirilmiş metinleri düzenlemek için Acrobat Pro DC’ye ödeme yapmanızın gerekmesi. İş ve okuldan PDF’lerinizi düzenlemenin maliyetiyse bu anlamda aylık 15 dolar.

Şu an için uygulamanın bazı eksikleri de yok değil. Adobe Scan’in bazı dokümanları tanımlayamadığı ya da basılı metin kutularını veya tabloları kesme eğiliminde olduğu ifade ediliyor. Öte yandan uygulama yine de alışılagelmiş Adobe kalitesini taşıyor. 
 
 

Etiket:   Adobe Scan Adobe PDf Çevirici Yeni Çıkan Uygulamalar

   Okuyucu Yorumları  

Henüz Hiç Yorum yapılmamış

İlk Yorumu Siz Yapın

   Bu Haberlerde ilginizi Çekecektir  
   
 
 
   Son Haberler  
   
 
   En Çok Okunanlar  
   
 
   Hit Android Oyunları  
   
 
   Teknik Bilgiler  
   
 
   Son Yorumlar  
   
 
 
Eniyiandroid.com 3 kişilik araştırmacı ekibi tarafından android haberleri ve android ile ilgili güncellemeler, uygulamalar, telefon ve tabletler hakkında bilgiler vermektedir.
Site içi etkileşim anlamında Çözüm Merkezimizde kullanıcıların tüm problemlerine çözüm bulmayı hedefliyoruz.
Bu anlamda sizlere daha iyi bilgi vermek amacıyla kendimizi geliştiriyoruz.
 
  • Copyright by Eniyiandroid.com, 2016

  • Bey Yazılım | Beyyazilim.com