Telefonlar için En İyi Mobil Depolama Servisleri | Eniyiandroid.com
     

En İyi Mobil Depolama Servisleri Hangileri

Yazar: Emre Çelik   24 Ağustos 2017    106        
 
 
 
 
 
 
En İyi Mobil Depolama Servisleri Hangileri?

Akıllı cihaz kullanımı her geçen gün yaygınlaşırken cihazının içinde bulunanları korumak isteyen kişilere sunulan en iyi çözüm ise mobil depolama servisleri olarak öne çıkıyor. İşte en iyi mobil uygulama depolama servis önerileri:

Android Telefondan Yedek Alma / iPhone Telefondan Yedek Alma 

1. Mega İle Telefondan Yedek Alma 

Ücretsiz yedekleme imkânı sunan Mega 50 GB gibi son derece geniş bir saklama alanı sunuyor. Kripto yöntemi ile bilgilerinizi kilitleyerek güvenlik altına alan uygulama daha geniş kullanım alanı isteyen kişilere ise ücretli olarak 200 GB boyutunu da sunuyor. 

2. Box Üzerinden Yedek Alma 

10 GB büyüklüğünde bir alanda yedekleme yapabilen Box Windows, Office 365, Google Docs, Android ve Mac uygulamaları ile de entegre bir şekilde çalışıyor. 

3. pCloud Yedekleme Servisi 

hem mobil hem de veri üzerinden giriş yapılabilen servis 20 GB alanı ücretsiz olarak kullanmanıza olanak sağlıyor. Uygulamanın en çok takdir edilen özelliklerinden biride dosya yükleme sınırı bulunmaması. 

4. Dropbox İle Yedekleme 

1 aylık ücretsiz deneme sürümü bulunan Dropbox kalıcı olarak ise 2 GB büyüklüğünde bir kullanım alanı sunuyor. Ancak uygulamaya arkadaşını çağıran kişilere bu alan 16 GB olarak tahsis ediliyor. 

5. OneDrive Windows Yedekleme 

5 GB kullanım alanı olan uygulama Windows 10 ile entegre olarak çalışıyor. Bunların yanı sıra tercih edebileceğiniz uygulamalar arasında NextCloud' la yedek alma, Google Drive Android / iPhone yedek alma, iCloud Apple iPhone yedekleme, SpiderOak bilgisayar ve mobil cihazları yedekleme ve IDrive Facebook Instagram Twitter hesaplarını yedekleme seçenekleri de bulunuyor. 

 
 
 

Etiket:   Mobil Depolama Servisleri Mega İle Telefondan Yedek Alma OneDrive Windows Yedekleme Dropbox İle Yedekleme pCloud Yedekleme Servisi Box Üzerinden Yedek Alma Android telefodan yedek Alma iPhone Telefondan Yedek Alma

   Okuyucu Yorumları  

Henüz Hiç Yorum yapılmamış

İlk Yorumu Siz Yapın

   Bu Haberlerde ilginizi Çekecektir  
   
 
 
   Son Haberler  
   
 
   En Çok Okunanlar  
   
 
   Hit Android Oyunları  
   
 
   Teknik Bilgiler  
   
 
   Son Yorumlar  
   
 
 
Eniyiandroid.com 3 kişilik araştırmacı ekibi tarafından android haberleri ve android ile ilgili güncellemeler, uygulamalar, telefon ve tabletler hakkında bilgiler vermektedir.
Site içi etkileşim anlamında Çözüm Merkezimizde kullanıcıların tüm problemlerine çözüm bulmayı hedefliyoruz.
Bu anlamda sizlere daha iyi bilgi vermek amacıyla kendimizi geliştiriyoruz.
 
  • Copyright by Eniyiandroid.com, 2016

  • Bey Yazılım | Beyyazilim.com