Facebook Keşfet Menüsünde Neler Var | Eniyiandroid.com
     

Facebook Keşfet Menüsü ve Sunduğu 7 Kolaylık

Yazar: Emre Çelik   27 Ağustos 2017    87        
 
 
 
 
 
 
Facebook Keşfet Menüsü ve Sunduğu 7 Kolaylık 

Facebook tarafından kullanıma sunulan ancak pek çok kişinin hiç kullanmadığı bir özellik olarak öne çıkan keşfet menüsü aslında gezinirken işinizi kolaylaştıracak pek çok özellik barındırıyor. İşe bu menüyü kullanırsanız yararlanabileceğiniz 7 özellik:

1. Oyunlar Menüsü 

Facebook oyunları oynamayı seviyor ancak sürekli olarak oyun bildirimleri almaktan rahatsız oluyorsanız Facebook oyunlar menüsü tam size göre. Burada yer alan hızlı oyunlar sekmesi sayesinde bildirim almadan oynayabileceğiniz çok sayıda oyuna ulaşabilirsiniz. 

2. Tarihte Bugün Sekmesi 

Uzun yıllardır Facebook ile paylaşımlarda bulunuyorsanız geriye dönük olarak o gün içerisinde geride bıraktığınız yıllar içinde yapmış olduğunuz paylaşımlara bu sekme sayesinde ulaşabilirsiniz. Örneğin 6 senedir Facebook kullanıyorsanız 6 senedir aynı gün yapmış olduğunuz paylaşımlara burada ulaşarak tarihte hoş bir gezinti yapabilirsiniz. 

3. Sayfalar Akışı

Takip ettiğiniz tüm sayfaların paylaşmış oldukları son iletileri takip etmenizi sağlayan sekme olarak öne çıkan sayfalar akışı, yapılan güncel paylaşımları takip etmenizi kolaylaştırıyor. 

4. Hava Durumu 

Pek çok kişinin kullanmadığı bir özellik olsa da Facebook hava durumu uygulaması da barındırıyor. Konum paylaşmayı tercih etmezseniz manuel olarak hava durumu bilgilerine de ulaşabiliyorsunuz. 

5. Çerçeve Oluştur 

Kendi çerçevenizi oluşturabileceğiniz özel bir alan olan bu bölümde yine sadece kendinize özel olarak tasarlayabileceğiniz bir hikâye filtresi oluşturmanıza da olanak sağlanıyor. Onaylanan filtreler ise Facebook ekibi tarafından beğenilirse diğer kullanıcıların beğenisine sunuluyor. 

6. Mağazalar

Konum düğmesini açarsanız bulunduğunuz alana en yakın olan tüm mağazalar önünüze sıralanıyor. Dilerseniz bu mağazalardan internet üzerinden alışveriş yapabiliyor dilerseniz de mağazaları adreslerini öğrenerek ziyaret edebiliyorsunuz. 

7. Kaydedilenler 

Facebook’ta gezinirken kaydettiğiniz tüm bilgilere, paylaşımlara, videolara ve resimlere bu sekme üzerinden ulaşabiliyorsunuz. 


 
 
 

Etiket:   Facebook Oyunlar Menüsü Facebook Tarihte Bugün Sekmesi Facebook Sayfalar Akışı Facebook Hava Durumu Facebook Çerçeve Oluştur Facebook Mağazalar Facebook Kaydedilenler

   Okuyucu Yorumları  

Henüz Hiç Yorum yapılmamış

İlk Yorumu Siz Yapın

   Bu Haberlerde ilginizi Çekecektir  
   
 
 
   Son Haberler  
   
 
   En Çok Okunanlar  
   
 
   Hit Android Oyunları  
   
 
   Teknik Bilgiler  
   
 
   Son Yorumlar  
   
 
 
Eniyiandroid.com 3 kişilik araştırmacı ekibi tarafından android haberleri ve android ile ilgili güncellemeler, uygulamalar, telefon ve tabletler hakkında bilgiler vermektedir.
Site içi etkileşim anlamında Çözüm Merkezimizde kullanıcıların tüm problemlerine çözüm bulmayı hedefliyoruz.
Bu anlamda sizlere daha iyi bilgi vermek amacıyla kendimizi geliştiriyoruz.
 
  • Copyright by Eniyiandroid.com, 2016

  • Bey Yazılım | Beyyazilim.com