Facebookun Yeni özellikleri 2017-2018 | Eniyiandroid.com
     

Facebook Yeni Özellikleriyle Kendini Geliştirdi

Yazar: Emre Çelik   19 Eylül 2017    86        
 
 
 
 
 
 
Facebook Yeni Özellikleriyle Kendini Geliştirdi

Son zamanlarda sosyal paylaşım sitelerinin kullanımı artmış ve bu siteler pek çok bireyin ilk tercihleri arasında yer almıştır. Dünya tarafından en çok kullanılan uygulama, facebook olmaktadır. Buna bağlı olarak insanlar; bildirim yapmak, fotoğraf paylaşmak, sevenlerine ulaşmak için facebook uygulamasını tercih etmektedir. 
Kısa süre içerisinde geniş bir kullanıcı kitlesine ulaşan uygulama, her geçen gün kullanıcı sayısını da artırmaktadır. 

Facebook Kullanıcı Sayısını Artırıyor

Facebook uygulaması, haberleşme ve sosyal paylaşım adına kullanıcılarına farklı seçenekler sunmaktadır. Buna bağlı olarak her yaştan birey, facebook uygulamasını tercih etmektedir. Bu sayede sevilen uygulama, gün geçtikçe kullanıcı sayısını artırmaktadır. 

Facebook ‘Susturma’ Özelliğini Test Ediyor

Sosyal medya kullanıcıları tarafından en çok tercih edilen facebook, yeni özelliğiyle büyük değişim yapmayı planlıyor. Susturma özelliği olarak bilinen özellik, halen test aşamasındadır. Bu özellik sayesinde kullanıcılar, konuşmak istemedikleri bireyleri sessize alıyor ve onlardan gelen mesajları görmüyor. Böylece facebook kullanıcıları, rahatsız edilemiyor ve güvenli bir iletişim sağlanmış oluyor. Aynı zamanda daha önce Watsupp tarafından bilinen bu özellik, facebook uygulaması içerisinde tek tıkla yapılabiliyor. Bu sebeple kullanıcılar konuşmaları sessize alabiliyor ve mesaj erişimini engelleyebiliyor.

Susturma Özelliğinde Neler Var?

Susturma özelliğinde, geçici süre konuşmayı sessize alma olanağı kullanıcılara sunuluyor. Aynı zamanda özellik kapsamında, farklı aralıklarla sessize alma işlemi gerçekleştirilebiliyor. Sessize alınmak istenen kişi, 24 saat ya da 7 gün ve 30 günlük aralıklarla sessize alınabiliyor. Bunun dışında facebook grupları da sessize alınabilmektedir. Bu sayede kullanıcılar bildirim almayacak ve rahatsız olmayacaktır. 

 
 
 

Etiket:   Facebook Sosyal Medya

   Okuyucu Yorumları  

Henüz Hiç Yorum yapılmamış

İlk Yorumu Siz Yapın

   Bu Haberlerde ilginizi Çekecektir  
   
 
 
   Son Haberler  
   
 
   En Çok Okunanlar  
   
 
   Hit Android Oyunları  
   
 
   Teknik Bilgiler  
   
 
   Son Yorumlar  
   
 
 
Eniyiandroid.com 3 kişilik araştırmacı ekibi tarafından android haberleri ve android ile ilgili güncellemeler, uygulamalar, telefon ve tabletler hakkında bilgiler vermektedir.
Site içi etkileşim anlamında Çözüm Merkezimizde kullanıcıların tüm problemlerine çözüm bulmayı hedefliyoruz.
Bu anlamda sizlere daha iyi bilgi vermek amacıyla kendimizi geliştiriyoruz.
 
  • Copyright by Eniyiandroid.com, 2016

  • Bey Yazılım | Beyyazilim.com