İnstagram Hkaye Özelliği Nasıl Kullanılır 2017 | Eniyiandroid.com
     

İnstagramda Hashtag Hikayeleri ve Yer Hikayeleri Özelliği

Yazar: Emre Çelik   24 Mayıs 2017    171        
 
 
 
 
 
 
İnstagramda Hashtag Hikayeleri ve Yer Hikayeleri Özelliği

Instagram'a yepyeni bir özellik geliyor!

Dünya'nın en çok kullanılan fotoğraf paylaşım uygulamalarından biri olan Instagram'a çok yakında yepyeni bir keşfetme özelliği geliyor. Detaylar haberimizde.

Instagram'ın resmi blogundan yapılan açıklamaya göre Keşfet bölümüne iki önemli özellik çok yakında eklenecek. Bu yenilikler Hashtag hikayeleri ve Yer hikayeleri.

Yeni hikayeler ne anlatacak?

Instagram'a ne zaman ekleneceği belli olmayan bu iki yeni özellik direkt olarak Keşfet yani Explore bölümünde karşımıza çıkacak. Hashtag hikayeler özelliği sayesinde ilginizi çeken hashtag'leri barındıran hikayeleri aratabilecek ve ilgi alanlarınıza yönelik hikayelere göz atabileceksiniz.

Bir diğer seçenek ise Yer hikayeleri. Location Stories adını taşıyan bu seçenekle de isminden de tahmin edebileceğiniz üzere çeşitli mekanlarla ilgili aramalar yapabileceksiniz.


İki özellik de Keşfet bölümünde yer alan arama kutusundan yaptığınız arama sonucunda ekranın en üzerinde bir daire şeklinde karşınıza çıkacak hikayelerden oluşuyor. Bu hikayelere tıklayarak yeni insanları tanıyabilir ya da paylaşımlarına göz atabilirsiniz.

Eğer uygulamanızı Android ya da iOS platformlarında 10.22 sürümüne güncellerseniz, Yer hikayelerinin şu anda kullanılabilir durumda olduğunu görebilirsiniz. Fakat Hashtag hikayeler özelliğinin önümüzdeki haftalarda yayımlanacak bir güncellemeyle uygulamaya ekleneceğini belirtmemiz gerekiyor.

 
 
 

Etiket:   İnstagramda Hashtag Hikayeleri İnstagram Sosyal Medya

   Okuyucu Yorumları  

Henüz Hiç Yorum yapılmamış

İlk Yorumu Siz Yapın

   Bu Haberlerde ilginizi Çekecektir  
   
 
 
   Son Haberler  
   
 
   En Çok Okunanlar  
   
 
   Hit Android Oyunları  
   
 
   Teknik Bilgiler  
   
 
   Son Yorumlar  
   
 
 
Eniyiandroid.com 3 kişilik araştırmacı ekibi tarafından android haberleri ve android ile ilgili güncellemeler, uygulamalar, telefon ve tabletler hakkında bilgiler vermektedir.
Site içi etkileşim anlamında Çözüm Merkezimizde kullanıcıların tüm problemlerine çözüm bulmayı hedefliyoruz.
Bu anlamda sizlere daha iyi bilgi vermek amacıyla kendimizi geliştiriyoruz.
 
  • Copyright by Eniyiandroid.com, 2016

  • Bey Yazılım | Beyyazilim.com