Yeni İOS Güncellemesi Nasıl İndirilir | Eniyiandroid.com
     

iOS 11. 0. 1 Güncellemesi Nasıl İndirilir

Yazar: Emre Çelik   06 Ekim 2017    28        
 
 
 
 
 
 
iOS 11. 0. 1 Güncellemesi Nasıl İndirilir?

Yeni sürüm müjdesi verildiği andan itibaren yoğun eleştirilere neden olan iOS 11 güncellemesi yoğun sorunlar yaşanmasına neden olmuştu. Özellikle de yeni güncellemeyi indiren pek çok kişi bataryasının çok daha hızlı bittiği nedeni ile şikâyetlerde bulunmuştu. İşte İOS yaşanan tüm sorunların çözümünü sağlamak amacı ile iOS11.0.1 güncellemesini kullanıma sundu. 

Yeni İOS Güncellemesi Nasıl İndirilir?

Cihazınızın iOS 11 güncellemesi alması için ilk olarak ayarlar bölümüne girin. Ardından sırası ile genel ve yazılım bölümlerini tıklayarak yeni güncellemenin indirilmesini sağlayın. Ancak güncellemeyi indirmeden önce iTunes kullanarak cihazınızı yedeklemeniz ve iTunes programı kullanarak iOS 11.0.1 sürümünü indirmeniz. Bu sayede veri kaybı yaşama riskini sıfıra indirirken sorunsuz çalışan yeni sürümü indirmeniz de mümkün olacaktır. Yine WiFi bağlantısına sahip olduğunuz bir anda güncellemeyi indirmeniz ve mutlaka güncellemeyi indirirken cihazınızı şarja bağlamanız da gerekiyor. 

Yeni iOS 11.0.1 Güncellemesi Nasıl Yüklenir?

iTunes programını açarak ekranda görülen telefon simgesini tıklayarak şimdi yedekle butonunu kullanarak cihazınızın yedeğini alın. Yeni sürümü yüklemek için ise güncelle ikonuna basarak yeni güncellemeyi indirin. Ancak iTunes üzerinden yedekleme yapabilmek için öncesinden mutlaka iPhone’umu bul özelliğini kapatmanız gerekiyor. Yeni güncelleme şu anda iPhone 5s, iPhone SE, iPhone 6, 6 Plus, 6s, 6s Plus, iPhone 7, Plus, iPhone X, iPhone 8, Plus, iPad Pro, iPad Air ve uyumlı iPad mini cihazlara gelmiş durumda. 

 
 
 

Etiket:   iOS 11. 0. 1 Güncellemesi İOS Güncellemesi İOS

   Okuyucu Yorumları  

Henüz Hiç Yorum yapılmamış

İlk Yorumu Siz Yapın

   Bu Haberlerde ilginizi Çekecektir  
   
 
 
   Son Haberler  
   
 
   En Çok Okunanlar  
   
 
   Hit Android Oyunları  
   
 
   Teknik Bilgiler  
   
 
   Son Yorumlar  
   
 
 
Eniyiandroid.com 3 kişilik araştırmacı ekibi tarafından android haberleri ve android ile ilgili güncellemeler, uygulamalar, telefon ve tabletler hakkında bilgiler vermektedir.
Site içi etkileşim anlamında Çözüm Merkezimizde kullanıcıların tüm problemlerine çözüm bulmayı hedefliyoruz.
Bu anlamda sizlere daha iyi bilgi vermek amacıyla kendimizi geliştiriyoruz.
 
  • Copyright by Eniyiandroid.com, 2016

  • Bey Yazılım | Beyyazilim.com