iPhone 7 Plusa Uygun En Güzel Kamera Uygulamaları İndir | Eniyiandroid.com
     

iPhone 7 Plus İçin En Güzel Kamera Uygulamaları

Yazar: Emre Çelik   16 Haziran 2017    267        
 
 
 
 
 
 
iPhone 7 Plus İçin En Güzel Kamera Uygulamaları

iPhone 7 Plus kullanıcılarının kullanabileceği kamera uygulamalarıyla karşınızdayız. Bu uygulamalar sayesinde iPhone 7 Plus ile daha kaliteli görüntüler yakalamaya hazır mısınız?

iPhone 7 Plus için en iyi kamera uygulamaları!

iPhone 7 Plus kullanıcıları için güzel bir konu ile karşınızdayız. Apple'ın kullanıcılarına sunmuş olduğu ilk çift kameralı telefon olan iPhone 7 Plus bildiğiniz üzere 2X optik yakınlaştırma özelliğine sahip.

2x optik yakınlaştırma sabit bir düzey olsa da, iPhone 7 Plus'ın Telefoto objektifi sayesinde en geniş açılı fotoğraflar yakalayabilmemize olanak sağlamakta.

Üçüncü taraf uygulamalar sayesinde iPhone 7 Plus'ın Telefoto objektifini zorlayabileceğiniz birbirinden güzel uygulamaları bu konu sayesinde inceleyebilirsiniz.

İşte karşınızda en iyi ve en kaliteli fotoğrafları çekebileceğiniz kamera uygulamaları!Pro Camera

Pro Kamera uygulaması sayesinde, Vivid HDR ve Low Light Plus modlarıyla kullanıcılara sunulan en iyi kamera uygulamalarından biri olarak gösterebiliriz. 

2x optik yakınlaştırma özelliğini kullanan iPhone 7 Plus'lar için özel olarak bir Telefoto modu bulunan bu uygulamayla birbirinden profesyonel fotoğraflar çekebileceksiniz.


MoviePro İndir

MoviePro uygulaması daha çok sinematik görüşlü videolara yönelik bir uygulama olarak geliştirilmiş. iPhone 7 Plus'ın Telefoto objektifi ile de uyumlu bir şekilde çalışan bu uygulama sayesinde, en kaliteli geniş açılı görüntüleri yakalamaya hazır mısınız?
Halide İndir

Bu kamera uygulaması sayesinde, adete iPhone 7 Plus'ınız profesyonel bir fotoğraf kamerası gibi kullanabileceksiniz. Bütün en ince kamera ayarlarını kendi eliniz ile yapacağınız bu uygulamayla en keskin ve en canlı fotoğraf karelerini yakalayabileceksiniz.
Filmakr İndir

Yaklaşık bir ay olarak ücretsiz olarak deneyebileceğiniz Filmakr uygulaması ile strok modu, raf odaklanma (önceden ayarlanmış odak noktları) modları sayesinde iPhone 7 Plus'ın kamerasını zorlayabilirsiniz.
Camera+ İndir

Camera+ uygulamasını her iki iPhone 7 modelinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. iPhone 7 Plus'ın kamerasının özelliklerini en iyi şekilde kullanabileceğiniz bir uygulama olan Camera+ ile en iyi fotoğrafçılık deneyimini yaşamaya hazır mısınız?
 
 
 

Etiket:   Pro Camera İndir MoviePro İndir Halide İndir Filmakr İndir Camera+ İndir

   Okuyucu Yorumları  

Henüz Hiç Yorum yapılmamış

İlk Yorumu Siz Yapın

   Bu Haberlerde ilginizi Çekecektir  
   
     
 
 
 
 
 
   Son Haberler  
   
 
   En Çok Okunanlar  
   
 
   Hit Android Oyunları  
   
 
   Teknik Bilgiler  
   
 
   Son Yorumlar  
   
 
 
Eniyiandroid.com 3 kişilik araştırmacı ekibi tarafından android haberleri ve android ile ilgili güncellemeler, uygulamalar, telefon ve tabletler hakkında bilgiler vermektedir.
Site içi etkileşim anlamında Çözüm Merkezimizde kullanıcıların tüm problemlerine çözüm bulmayı hedefliyoruz.
Bu anlamda sizlere daha iyi bilgi vermek amacıyla kendimizi geliştiriyoruz.
 
  • Copyright by Eniyiandroid.com, 2016

  • Bey Yazılım | Beyyazilim.com