iPhone Xin Büyüklüğü Diğer iPhonelarla Karşılaştırılması | Eniyiandroid.com
     

iPhone Xin Büyüklüğü Diğer iPhonelarla Karşılaştırıldı

Yazar: Emre Çelik   21 Eylül 2017    46        
 
 
 
 
 
 
iPhone X’in Büyüklüğü Diğer iPhone’larla Karşılaştırıldı!

Teknoloji alanında bir dünya devi olarak görülen iPhone, her geçen gün yeni çalışmalar yapmakta ve kullanıcılarına ulaşmaktadır. Firma farklı ürünleriyle, kullanıcılarına teknoloji üssü harikalar sunmaktadır. 
iPhone, son ürünü iPhone X hakkında gerekli bilgileri teknoloji severlere sunmuştur. Aynı zamanda yeni ürününün, diğerleriyle karşılaştırmasını yapmış ve üst düzey teknik özelliklerini de merak edenlerle paylaşmıştır. 

iPhone X’in Özellikleri Nelerdir?

iPhone X, teknoloji harikası bir ürün olarak kullanıcılarına ulaşmaktadır. Bu sayede pek çok bireyin takdirini kazanmış ve tercih sebebi olmuştur. Ürünün şık tasarımı da kullanıcıların dikkatini çekmektedir. Ürün ekran boyutu olarak, iPhone 8’den bile daha geniştir. iPhone X, 5.8 inçlik süper retina ekrana sahiptir. Aynı zamanda üründe Face ID olarak adlandırılan, yüz tanıma özelliği de bulunmaktadır. Bunun dışında ürün, OLED teknolojisine sahip olarak üretilmiştir. Üründe yer alan suya ve toza dayanıklılıkta, kullanıcıların ürünü tercih sebepleri arasında yer almaktadır.

iPhone X Diğer iPhone’lardan Daha Büyük Olacak Şekilde Tasarlandı

iPhone X, diğer iPhone modellerinden daha geniş bir ekrana sahiptir. Diğer iPhone telefonlarda yer alan 5.5 ve 5.4 inçlik ekran seçenekleri, yeni ürünle birlikte 5.8’e yükseltilmiştir. Ancak ürünün genel boyutunun daha küçük olması, kullanıcıların dikkatini çeken özellikler arasında yer almaktadır. 

iPhone X 5.8 inç Ekranıyla Dikkat Çekiyor

iPhone firmasının en çok tercih edilen ürünü iPhone X, en geniş ekran boyutuna sahiptir. Bu sebeple de iPhone kullanıcıları, geniş ekranlı teknoloji ürününü öncelikli tercihleri arasında değerlendirmektedir. Ürün ekran boyutu olarak 5.8 inçlik bir değer taşımaktadır. 

 
 
 

Etiket:   iPhone X iPhone

   Okuyucu Yorumları  

Henüz Hiç Yorum yapılmamış

İlk Yorumu Siz Yapın

   Bu Haberlerde ilginizi Çekecektir  
   
 
 
   Son Haberler  
   
 
   En Çok Okunanlar  
   
 
   Hit Android Oyunları  
   
 
   Teknik Bilgiler  
   
 
   Son Yorumlar  
   
 
 
Eniyiandroid.com 3 kişilik araştırmacı ekibi tarafından android haberleri ve android ile ilgili güncellemeler, uygulamalar, telefon ve tabletler hakkında bilgiler vermektedir.
Site içi etkileşim anlamında Çözüm Merkezimizde kullanıcıların tüm problemlerine çözüm bulmayı hedefliyoruz.
Bu anlamda sizlere daha iyi bilgi vermek amacıyla kendimizi geliştiriyoruz.
 
  • Copyright by Eniyiandroid.com, 2016

  • Bey Yazılım | Beyyazilim.com