John Wick 3 İNe Zaman Vizyona Girecek | Eniyiandroid.com
     

John Wick 3 İzleyicilerle Yakında Buluşacak

Yazar: Emre Çelik   18 Eylül 2017    36        
 
 
 
 
 
 
John Wick 3 İzleyicilerle Yakında Buluşacak!

Sinemaseverler pek çok filmin takibini yapmakta ve yeni film arayışlarına girmektedir. Buna bağlı olarak sinema dünyası da çalışmalar yapmakta ve yeni filmlerini meraklılarla buluşturmaktadır. Daha önce de sinema dünyası içerisinde yer alan John Wick, yeni filmiyle izleyenlerine ulaşacaktır. Son olarak vizyona girecek olan John Wick 3, vizyon tarihini belirlemiş ve sinema dünyasında yer alacağı zamanı şimdiden kesinleştirmiştir.

Lionsgate Başarılı Projelerde Yer Alıyor

Ünlü film yapım şirketi olan Lionsgate, başarılı projelere ortak oluyor. Aynı zamanda sağlam oyuncu kadrosu ve senaristler belirleyen yapım şirketi, John Wick 3 filmiyle de sağlam bir işe imza atmıştır. Yapım şirketi, sinema ve televizyon dünyasında en çok beğenilen yapımların arkasında bulunmaktadır. Sinema dünyası bu yapım şirketinin filmlerini ve projelerini, takip etmektedir.

John Wick 3 İçin Geri Sayım Başladı

Lionsgate yapım şirketinin, yapımcılığını üstlendiği film için geri sayım başladı. Sinema sektörüne büyük katkı sağlayan film, yeni sezonda izleyenleriyle buluşacaktır. Kısa süre içerisinde vizyona girmesi beklenen filmde başarılı bir oyuncu kadrosu yer almaktadır. Aynı zamanda filmin ses getirmesinde, oyuncu kadrosu da büyük rol oynamıştır. Bu sayede John Wick 3, sinema sektörüne büyük yankı getirmiş ve adından söz ettirmeyi başarmıştır.

John Wick 3, 17 Mayıs 2019’da Vizyona Girecek

Tutkunları tarafından merakla beklenen John Wick 3’ün, 17 Mayıs 2019’da vizyona gireceği belirtildi. Buna bağlı olarak filmin meraklıları, vizyon tarihi için gün saymaya başladı. 

 
 
 

Etiket:   John Wick 3 John Wick

   Okuyucu Yorumları  

Henüz Hiç Yorum yapılmamış

İlk Yorumu Siz Yapın

   Bu Haberlerde ilginizi Çekecektir  
   
 
 
   Son Haberler  
   
 
   En Çok Okunanlar  
   
 
   Hit Android Oyunları  
   
 
   Teknik Bilgiler  
   
 
   Son Yorumlar  
   
 
 
Eniyiandroid.com 3 kişilik araştırmacı ekibi tarafından android haberleri ve android ile ilgili güncellemeler, uygulamalar, telefon ve tabletler hakkında bilgiler vermektedir.
Site içi etkileşim anlamında Çözüm Merkezimizde kullanıcıların tüm problemlerine çözüm bulmayı hedefliyoruz.
Bu anlamda sizlere daha iyi bilgi vermek amacıyla kendimizi geliştiriyoruz.
 
  • Copyright by Eniyiandroid.com, 2016

  • Bey Yazılım | Beyyazilim.com