Android ve iOS İçin Grid Autosport İndir | Eniyiandroid.com
     

Mobil Grid Autosport Geliyor

Yazar: Emre Çelik   29 Mayıs 2017    171        
 
 
 
 
 
 
Android ve iOS İçin Grid Autosport İndir

Sevilen yarış oyunu mobil platformlara geleceği duyuruldu. Pistlerin tozunu attırma şansını mobil kullanıcılarına sunacak olan yetkililer verdiği haber ile birlikte oyuncuları çoşturdu!

oyuncuların beğenerek oynadığı bir oyun daha mobil platformlara taşınıyor. 90'lı yılların başarılı TOCA serisinin dokuzuncu oyunu olan Grid Autosport, ilerleyen zaman içerisinde Android ve iOS platformaları için çıkışını gerçekleştirecek.

2014 yılında çıkışını gerçekleştiren başarılı yarış oyunu, çıkışı gerçekleştirdiği o yıllarda Android ve iOS kullanıcıları için bir söz veren yapımcılar, verdiği bu sözü tutmaya hazırlanıyorlar.

Feral Interactive tarafından geliştirilecek olan Grid Autosport'un mobil versiyonu üzerinde çalışmalar yürüten ekip, oyunun bazı yönleri ve birinci sınıf bir kalite de oyun geliştirmeleri için biraz daha zamana ihtiyaçları olduğunu kamuoyuna duyurdu.

İlk olarak iOS kullanıcıları ile buluşacak olan Autosport, daha sonrasında ise Android kullanıcıları için çıkışını gerçekleştireceği ortaya çıktı. Fakat iOS kullanıcıları için ise oyunun çıkış tarihi 3 ay ertelenmiş durumda. 

Kaliteli bir yarış oyunu deneyimi sunmak için ince eleyip sık dokuyan Feral Interactivce, bu konu üzerine oldukça titiz çalışıyor. Bakalım bizi nasıl bir oyun bekliyor?

 
 
 

Etiket:   Grid Autosport Yeni Çıkan oyunlar

   Okuyucu Yorumları  

Henüz Hiç Yorum yapılmamış

İlk Yorumu Siz Yapın

   Bu Haberlerde ilginizi Çekecektir  
   
 
 
   Son Haberler  
   
 
   En Çok Okunanlar  
   
 
   Hit Android Oyunları  
   
 
   Teknik Bilgiler  
   
 
   Son Yorumlar  
   
 
 
Eniyiandroid.com 3 kişilik araştırmacı ekibi tarafından android haberleri ve android ile ilgili güncellemeler, uygulamalar, telefon ve tabletler hakkında bilgiler vermektedir.
Site içi etkileşim anlamında Çözüm Merkezimizde kullanıcıların tüm problemlerine çözüm bulmayı hedefliyoruz.
Bu anlamda sizlere daha iyi bilgi vermek amacıyla kendimizi geliştiriyoruz.
 
  • Copyright by Eniyiandroid.com, 2016

  • Bey Yazılım | Beyyazilim.com