Monument Valley 2 Oyunu Android Versiyonu İndir | Eniyiandroid.com
     

Monument Valley 2 Şimdi Androidde

Yazar: Emre Çelik   26 Ağustos 2017    106        
 
 
 
 
 
 
Monument Valley 2 Şimdi Androidde 

İlk olarak İOS 11 lansmanı ile görücüye çıkan Monument Valley 2 bu tanıtımdan sonra iPad ve iPhone cihazlara gelmişti. Yoğun ilgi gören uygulama artık Android cihazlara da indirilebilecek. İlk çıkarılan versiyon olan Monument Valley ile büyük yankı uyandıran ve oyun tasarımı konusunda verilen ödüllerin bir çoğunu toplayan Ustwo Games oyunun geliştirilen versiyonu olan Monument Valley 2 ile bu başarısını yenileyecek gibi görünüyor. 

App Store Mağazasında Yerini Alacak 

İOS platformunda yoğun ilgi gören ve 17,99 liralık fiyat ile satışa sunulan Monument Valley 2 bundan sonra Apple Store mağazasında da indirime açık olacak. Oyun şu anda App Store mağazasında yer alıyor ancak ön talep toplama aşamasında bulunuyor. Yani oyuna şu anda kayıt olanlar sadece ön kayıt yaptırmış oluyor ve oyun satışa sunulduğu anda ön kayıt yaptıran kişiler ilk olarak oyunu satın alma hakkına sahip olacak. 

Neden Önce İOS Platformu?

Oyunu satın almak isteyen kişilerin merak ettikleri soruların başında da oyunun neden her zaman ilk önce İOS platformu üzerinden satışa sunulduğu yer alıyor. Hatırlanacağı üzere Monument Valley oyununun ilk versiyonu da önce İOS platformu üzerinden satışa sunulmuş yine bunun ardından Android platformunda da satılmaya başlanmıştı. Android’in yeniden ikinci olarak tercih edilmesi kulislerde oyunu üreten Ustwo Games firması ile İOS arasında gizli bir protokol yapıldığı yönünde yorumlanıyor. 

 
 
 

Etiket:   Monument Valley 2 Monument Valley Android Oyunlar Yeni Çıkan Oyunlar

   Okuyucu Yorumları  

Henüz Hiç Yorum yapılmamış

İlk Yorumu Siz Yapın

   Bu Haberlerde ilginizi Çekecektir  
   
 
 
   Son Haberler  
   
 
   En Çok Okunanlar  
   
 
   Hit Android Oyunları  
   
 
   Teknik Bilgiler  
   
 
   Son Yorumlar  
   
 
 
Eniyiandroid.com 3 kişilik araştırmacı ekibi tarafından android haberleri ve android ile ilgili güncellemeler, uygulamalar, telefon ve tabletler hakkında bilgiler vermektedir.
Site içi etkileşim anlamında Çözüm Merkezimizde kullanıcıların tüm problemlerine çözüm bulmayı hedefliyoruz.
Bu anlamda sizlere daha iyi bilgi vermek amacıyla kendimizi geliştiriyoruz.
 
  • Copyright by Eniyiandroid.com, 2016

  • Bey Yazılım | Beyyazilim.com