Lenovo Moto G4 Oreo Güncellemesi Ne Zaman | Eniyiandroid.com
     

Moto G4 Kullanıcılarına Büyük Güncelleme Müjdesi

Yazar: Emre Çelik   23 Eylül 2017    57        
 
 
 
 
 
 
Moto G4 Kullanıcılarına Büyük Güncelleme Müjdesi 

Android işletim sisteminin yeni sürüm geliştirmesi ve Android Oreo yazılımını kullanıma sürmesi hangi cihazların bu güncellemeyi alacağı konusunda büyük bir merak konusu uyandırmıştı. Daha önce yapılan açıklamada Lenovo tarafından üretilen Moto G4 modelinin bu yeni yazılımı alıp almayacağı konusunda şirket uzun süre açıklama yapmamış ve yayımlanan “Android Oreo güncellemesi alacak cihazlar” listesinde model kendisine yer bulamamıştı. 

Lenovo Moto G4 Oreo Güncellemesi Alacak 

Lenovo tarafından yayımlanan Android güncellemesi alacak cihazlar arasında yer almadığı görülen Moto G4 kullanıcıları büyük bir hayal kırıklığı yaşamıştı. Şirket tarafından yapılan yeni açıklamada ise sadece bundan 18 ay önce satışa sunulan modelin de Oreo güncellemesi alacağı resmen duyurulmuş oldu. Şirketin ilk etapta liste yayımlarken bu modeli yanlışlıkla mı liste dışında bıraktığı yoksa gelen aşırı tepkilere daha fazla kayıtsız kalamayarak Moto G4 modeline de Android Oreo yazılım güncellemesi verdiği şu anda net olarak bilinmiyor. 

Moto G4 ve Moto G4 Play Alamayacak 

Ancak bu noktada dikkat edilmesi gereken çok önemli bir nokta bulunuyor. Çünkü güncelleme sadece Lenovo Moto G4 Plus modeline verilecek ve Moto G4 ve Mota G4 Play beklendiği üzere Android 8.0 Oreo güncellemesi alamayacak. Aslında şirketin ilk etapta Moto G4 Plus modeline de bu güncellemeyi vermeye niyeti olmadığı gelen tepkiler üzerine plansız bir şekilde güncellemeyi vermek zorunda kaldığı iddia ediliyor. 

 
 
 

Etiket:   Lenovo Moto G4 Lenovo Moto G4 Android Oreo

   Okuyucu Yorumları  

Henüz Hiç Yorum yapılmamış

İlk Yorumu Siz Yapın

   Bu Haberlerde ilginizi Çekecektir  
   
 
 
   Son Haberler  
   
 
   En Çok Okunanlar  
   
 
   Hit Android Oyunları  
   
 
   Teknik Bilgiler  
   
 
   Son Yorumlar  
   
 
 
Eniyiandroid.com 3 kişilik araştırmacı ekibi tarafından android haberleri ve android ile ilgili güncellemeler, uygulamalar, telefon ve tabletler hakkında bilgiler vermektedir.
Site içi etkileşim anlamında Çözüm Merkezimizde kullanıcıların tüm problemlerine çözüm bulmayı hedefliyoruz.
Bu anlamda sizlere daha iyi bilgi vermek amacıyla kendimizi geliştiriyoruz.
 
  • Copyright by Eniyiandroid.com, 2016

  • Bey Yazılım | Beyyazilim.com