Nokia 9 İşlemcisi Snapdragon 835 | Eniyiandroid.com
     

Nokia 9un Snapdragon 835 İşlemcisi İnternete Sızdırıldı

Yazar: Emre Çelik   18 Eylül 2017    62        
 
 
 
 
 
 
Nokia 9’un Snapdragon 835 İşlemcisi İnternete Sızdırıldı!

Teknoloji alanında yaptığı çalışmalarla bir dünya devi olarak görülen Nokia, yeni ürünü Nokia 9’u piyasaya sürme hazırlıkları yapmaktadır. Lansman çalışmaları henüz gerçekleşmemiş olan ürün, teknik özellikleri ve donanımı konusunda online platformlarda yerini almıştır. Ürün üst düzey teknolojiye sahip özellikleriyle, teknolojileri tutkunlarıyla buluşturulmayı beklemektedir.

Kısa süre içerisinde tanıtımları yapılacak Nokia 9, tüm yönleriyle internete sızdırılmış ve meraklılarıyla buluşturulmuştur.

HMD Global’in Yeni Nokia’sı Geliyor

Nokia adına üretim yapan HMD Global, yeni ürünüyle sevenlerini buluşturacaktır. Buna bağlı olarak yapılan çalışmalarda, yeni bir Nokia harikasının piyasaya sürülmesi amaçlanmaktadır. Teknoloji ve Nokia firması adına görev alan HMD Global, bu alanda yaptığı başarılı faaliyetlerine devam edecektir. 

Nokia 9’un Özellikleri Nelerdir?

Önümüzdeki zamanlarda tanıtımları yapılacak olan Nokia 9, üst düzey teknik özelliklere ve donanımlara sahiptir. Bu özellikler arasında şık ve dekoratif tasarımı da yer almaktadır. Üründe Android’in son sürümü olan, Android 8.0 uygulaması kullanılmıştır. Aynı zamanda Qualcomm Snapdragon 835 işlemci ile çalışan ürün, son teknoloji harikası olarak görülmektedir. Cihazdaki hafıza özelliği 6GB RAM olarak belirlenmiştir. Bu sayede kullanıcıların kolay ve rahat bir süreç geçirmeleri de sağlanmaktadır. Ürün bunun dışında QUAD HD ekrana da sahip olmasıyla, teknoloji tutkunlarının dikkatini çekmektedir.

Nokia 9 Cihaz Belleği 124 GB Olacak mı?

Nokia 9 6GB RAM hafızasıyla piyasaya sürülmeyi bekliyor. Ancak teknoloji alanında çalışan mühendislerin bu değeri 124 GB’a yükselteceği öğrenilmiştir. Bu konuda hakkındaki çalışmalar devam ederken, ürünün tanıtımları içinde tarih belirlenmeye çalışılıyor.

 
 
 

Etiket:   Nokia 9 Nokia Yeni Çıkan Telefonlar Snapdragon

   Okuyucu Yorumları  

Henüz Hiç Yorum yapılmamış

İlk Yorumu Siz Yapın

   Bu Haberlerde ilginizi Çekecektir  
   
 
 
   Son Haberler  
   
 
   En Çok Okunanlar  
   
 
   Hit Android Oyunları  
   
 
   Teknik Bilgiler  
   
 
   Son Yorumlar  
   
 
 
Eniyiandroid.com 3 kişilik araştırmacı ekibi tarafından android haberleri ve android ile ilgili güncellemeler, uygulamalar, telefon ve tabletler hakkında bilgiler vermektedir.
Site içi etkileşim anlamında Çözüm Merkezimizde kullanıcıların tüm problemlerine çözüm bulmayı hedefliyoruz.
Bu anlamda sizlere daha iyi bilgi vermek amacıyla kendimizi geliştiriyoruz.
 
  • Copyright by Eniyiandroid.com, 2016

  • Bey Yazılım | Beyyazilim.com