Samsung Galaxy Note 8 Yeni Kamera Özellikleri Neler 2017-2018 | Eniyiandroid.com
     

Note8 Muhteşem Çift Kamerası ile Beklentileri Aşmaya Hazırlanıyor

Yazar: Emre Çelik   23 Ağustos 2017    76        
 
 
 
 
 
 
Note8 Muhteşem Çift Kamerası ile Beklentileri Aşmaya Hazırlanıyor

Samsung mühendislerinin üzerinde titiz bir şekilde çalışmalarını sürdürdüğü Samsung Galaxy Note 8 hakkında her geçen gün yeni bir haber gelmeye devam ediyor. İlk gelen haberlerde telefonun arka kamerası için Samsung markasının 12 MP çözünürlüğe sahip olan çift kamera kullanacağı duyumu paylaşılmıştı. Ancak Güney Kore’den gelen yeni haberde Samsung ’un kullanıcılarına bundan çok daha iyi bir kamera sunacağı bilgisi paylaşıldı. 

Kamera Yepyeni Özellikler Sunacak 

İlk olarak Etnews tarafından ortaya atılan iddialara göre Samsung Galaxy Note 8 gerçekten de söylendiği üzere çift arka kameraya sahip olacak. Bu arka kameraların biri 12 MP çözünürlüğe sahip olurken ikinci kamera ise 13 MP çözünürlük ile satışa sunulacak. Kameralardan 12 MP olan OIS desteği sunan normal bir kamera olarak tercih edilecek. İkinci kamera ise daha teknik özelliklere sahip olacak ve görüntüleri büyütme desteği sağlayan telefoto lens özelliği ile satışa sunulacak. 

Yeni Fotoğraf Modları Yer Alacak 

Telefonun kamerasında bir dizi yenilik yaparak cep telefonu satın alırken kamerasına göre tercihte bulunanları kendi safına çekmeye çalışacak olan Samsung Galaxy Note 8 modelinde yeni fotoğraf modu uygulamalarına da yer verecek. Telefonda ilk olarak Apple tarafından iPhone 7 modelinde kullanıma sunulan Portre Moduna çok benzer yeni mod seçenekleri bulunacak. Sunacağı özellikler ile şimdiden çok üst düzey bir telefon olacağını ortaya koyan Samsung Galaxy Note 8 fiyatı içinde neyazık ki fiyat beklentileri yüksek tutuluyor. 

 
 
 

Etiket:   Samsung Galaxy Note 8 kamerası Samsung Galaxy Note 8 Samsung Galaxy Note 8

   Okuyucu Yorumları  

Henüz Hiç Yorum yapılmamış

İlk Yorumu Siz Yapın

   Bu Haberlerde ilginizi Çekecektir  
   
 
 
   Son Haberler  
   
 
   En Çok Okunanlar  
   
 
   Hit Android Oyunları  
   
 
   Teknik Bilgiler  
   
 
   Son Yorumlar  
   
 
 
Eniyiandroid.com 3 kişilik araştırmacı ekibi tarafından android haberleri ve android ile ilgili güncellemeler, uygulamalar, telefon ve tabletler hakkında bilgiler vermektedir.
Site içi etkileşim anlamında Çözüm Merkezimizde kullanıcıların tüm problemlerine çözüm bulmayı hedefliyoruz.
Bu anlamda sizlere daha iyi bilgi vermek amacıyla kendimizi geliştiriyoruz.
 
  • Copyright by Eniyiandroid.com, 2016

  • Bey Yazılım | Beyyazilim.com