OnePlus 3 Batarya Sorunu OxygenOS 4.1.7 Sürümü Güncellemesi | Eniyiandroid.com
     

OnePlus 3 İçin Beklenen Batarya Güncellemesi Sonunda Geldi

Yazar: Emre Çelik   26 Ağustos 2017    95        
 
 
 
 
 
 
OnePlus 3 İçin Beklenen Batarya Güncellemesi Sonunda Geldi 

One Plus tarafından üretilen OnePlus 3 ve One Plus 3T cihazları en çok hızlı tükenen bataryaları nedeni ile eleştiriyordu. Gelen eleştirilere daha fazla kayıtsız kalamayan OnePlus sonunda yeni bir güncelleme yayımlayarak bu sorunu kesin bir şekilde çözmeye hazırlanıyor. Şirket tarafından geliştirilen OxygenOS 4.1.7 sürümü cihazı kullanan kişilerin yüzlerini güldürecek çok sayıda yeniliğe imza atıyor ancak bunların arasında en çok kullanıcıları sevindirecek olan gelişme ise batarya güncellemesi olarak öne çıkıyor. 

Hatalar Giderildi, Batarya İyileşti

One Plus tarafından kademeli olarak dağıtılmaya başlanan yeni sürüm ile beraber cihazda kullanıcıların şikayetçi olduğu çok sayıda sorun çözülürken aynı zamanda cihazda yer alan bazı özelliklerin de kırpıldığı görülüyor. Ancak yeni sürümün kullanıcılara sağlayacağı en büyük avantaj hiç kuşkusuz batarya üzerinde yapacağı olumlu etkiler olarak öne çıkıyor. OnePlus 3 ve OnePlus 3T kullanıcılarının yeni sürümü indirmek için ayarlar bölümünü ziyaret ederek indirmeniz mümkün. Ancak güncelleme kademeli olarak dağıtıldığı için şu anda yeni güncelleme sizde görünmüyorsa birkaç gün sonra yeniden kontrol etmeniz gerekebilir. 

Hangouts Kullanıcıları Dikkat!

Aslında Google ile akıllı cihaz üreticileri arasında yapılan anlaşma gereği Android işletim sistemi olan cihazlarda Hangouts uygulaması standart programlar arasında yer alıyor. Ancak yeni yapılacak olan sürüm güncellemesi sonrası Hangouts OnePlus 3 ve OnePlus 3T cihazlarda yer almayacak. Bu uygulamayı kullanmaya devam etmek isteyen kişilerin ise son sürüm güncellemesi yapmadan önce cihazlarında bu uygulamayı güncellemeleri gerekiyor. 

 
 
 

Etiket:   OnePlus 3 OnePlus Batarya Batarya Sorunu OxygenOS 4.1.7

   Okuyucu Yorumları  

Henüz Hiç Yorum yapılmamış

İlk Yorumu Siz Yapın

   Bu Haberlerde ilginizi Çekecektir  
   
 
 
   Son Haberler  
   
 
   En Çok Okunanlar  
   
 
   Hit Android Oyunları  
   
 
   Teknik Bilgiler  
   
 
   Son Yorumlar  
   
 
 
Eniyiandroid.com 3 kişilik araştırmacı ekibi tarafından android haberleri ve android ile ilgili güncellemeler, uygulamalar, telefon ve tabletler hakkında bilgiler vermektedir.
Site içi etkileşim anlamında Çözüm Merkezimizde kullanıcıların tüm problemlerine çözüm bulmayı hedefliyoruz.
Bu anlamda sizlere daha iyi bilgi vermek amacıyla kendimizi geliştiriyoruz.
 
  • Copyright by Eniyiandroid.com, 2016

  • Bey Yazılım | Beyyazilim.com