Whatsappta Renkli Mesaj Metin Durumu Nasıl Yapılır 2017-2018 | Eniyiandroid.com
     

Renkli WhatsApp Metin Durumları Karşınızda

Yazar: Emre Çelik   23 Ağustos 2017    126        
 
 
 
 
 
 
Renkli WhatsApp Metin Durumları Karşınızda!

Metin ile durum güncellemesi özelliği üzerinde çalışmalara devam eden WhatsApp artık daha renkli bir dünyaya giriş yapmanızı sağlıyor. Dünyanın en büyük anlık mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp başarılarını arttırabilmek adına kendisini geliştirmeye devam ederken bu yeniliklerden biride metin güncellemesi için getirilen renkli arka plan ve renkli yazı tipi seçeneği oldu. 

Bugün İtibari İle Kullanabilirsiniz 

WhatsApp tarafından yapılan açıklama ile duyurulan yenilik açıklama ile eş zamanlı olarak kullanıma da sunuldu. Getirilen yenilik ile beraber hem Android işletim sistemini hem de İOS işletim sistemini kullanan WhatsApp üyeleri yeni özelliği kullanmaya başladı bile. Yapılan yenilik ile beraber isteyen kişiler metin güncellemesi yaparken arka planı renklendirebilecek ya da mesajlarını yazarken renkli yazı tipi seçenekleri arasından tercihte bulunabilecek. 

Facebook Renkli Metin Durumuna Benziyor 

Getirilen yeni özellik teknoloji meraklılarının aklına ilk olarak geçen sene Facebook sosyal medya platformuna getirilen renkli metin durumu uygulamasını getirdi. İki uygulama arasında bariz benzerlikler dikkat çekerken renkli kişiliklerini hesaplarına yansıtmak isteyen kişiler tarafından memnuniyetle karşılandı. 

Yeni uygulama hakkında yapılan resmi açıklama ise şu şekilde:

"Söylemek istediğiniz şeyi herkese ulaştırmak konusunda artık hiç endişelenmenize gerek yok. Tatil tavsiyelerine bakıyor da olsanız, bir partinin adresi konusunda bir gruba haber de veriyorsanız, metin-temelli durum güncellemesi bağlantılarınızı eğlenceli ve kişisel bir şekilde bilgilendirmenizi sağlıyor."

 
 
 

Etiket:   Whatsappta Renkli Metin Whatsappta Renkli Mesaj Whatsappta Sosyal medya

   Okuyucu Yorumları  

Henüz Hiç Yorum yapılmamış

İlk Yorumu Siz Yapın

   Bu Haberlerde ilginizi Çekecektir  
   
 
 
   Son Haberler  
   
 
   En Çok Okunanlar  
   
 
   Hit Android Oyunları  
   
 
   Teknik Bilgiler  
   
 
   Son Yorumlar  
   
 
 
Eniyiandroid.com 3 kişilik araştırmacı ekibi tarafından android haberleri ve android ile ilgili güncellemeler, uygulamalar, telefon ve tabletler hakkında bilgiler vermektedir.
Site içi etkileşim anlamında Çözüm Merkezimizde kullanıcıların tüm problemlerine çözüm bulmayı hedefliyoruz.
Bu anlamda sizlere daha iyi bilgi vermek amacıyla kendimizi geliştiriyoruz.
 
  • Copyright by Eniyiandroid.com, 2016

  • Bey Yazılım | Beyyazilim.com