Samsung Galaxy S9un Özellikleri Neler Olacak | Eniyiandroid.com
     

Samsung Galaxy S9 Ocak Ayında mı Geliyor

Yazar: Emre Çelik   22 Eylül 2017    61        
 
 
 
 
 
 
Samsung Galaxy S9 Ocak Ayında mı Geliyor?

Teknoloji alanında yaptığı başarılı işlerle bilinen Samsung, teknoloji severlere yeni fırsatlarıyla ulaşmaktadır. Buna bağlı olarak yeni Samsung Galaxy S9, meraklılarıyla buluşturulacaktır. Aynı zamanda firma, dünya üzerinde yer alan en başarılı teknoloji devleri arasında bulunmaktadır.

Firmanın ürettiği yeni ürünlerden olan Samsung Galaxy S9’un tanıtımları yapılmaktadır. Fakat ürünün ne zaman piyasaya sürüleceği, teknoloji severlerin merak konusu olmaktadır.

Samsung Galaxy S9’un Özellikleri Neler Olacak?

Samsung firmasının yeni ürünü, tanıtımlar kapsamında merak edenlere tanıtılmaktadır. Yapılan tanıtımlarda, ürünün teknik özellikleri ve donanımı hakkında bilgi verilmektedir. Üründe Anroid’in son sürümlerinin kullanılacağı belirtilmiştir. Aynı zamanda Qualcomm teknolojisine de üründe yer verilecektir. Bunun dışında üründe yer alan teknik özellikler, iPhone 8’e rakip olarak gösteriliyor.

Samsung Galaxy S9 2018 Yılında Piyasaya Sürülecek

Başarılı teknolojik ürünler arasında yer alacak olan Samsung Galaxy S9, 2018 yılı içerisinde piyasaya sürülecektir. Bu anlamda açıklama yapan firma, ürünün teknik özellikleri hakkında da kısa bilgiler vermiştir. Teknoloji üssü telefonlara rakip olarak gösterilen S9, önümüzdeki yıl içinde meraklılarıyla buluşacaktır. 

Samsung Galaxy S9 Kullanıcıların İlk Tercihi Olacak

Samsung’un yeni ürünü S9, teknoloji severlerin ilk tercihleri arasında yer alacaktır. Ürünün teknik özellikleri ve donanımı, bu konuda yapılan tahminleri de güçlendirmektedir. Daha öncede başarılı çalışmalarıyla bilinen Samsung, bu üründe de adından söz ettirmeyi başarmıştır. 

 
 
 

Etiket:   Samsung Galaxy S9 Samsung Galaxy Samsung Galaxy S9 Yeni Çıkan Telefonlar

   Okuyucu Yorumları  

Henüz Hiç Yorum yapılmamış

İlk Yorumu Siz Yapın

   Bu Haberlerde ilginizi Çekecektir  
   
 
 
   Son Haberler  
   
 
   En Çok Okunanlar  
   
 
   Hit Android Oyunları  
   
 
   Teknik Bilgiler  
   
 
   Son Yorumlar  
   
 
 
Eniyiandroid.com 3 kişilik araştırmacı ekibi tarafından android haberleri ve android ile ilgili güncellemeler, uygulamalar, telefon ve tabletler hakkında bilgiler vermektedir.
Site içi etkileşim anlamında Çözüm Merkezimizde kullanıcıların tüm problemlerine çözüm bulmayı hedefliyoruz.
Bu anlamda sizlere daha iyi bilgi vermek amacıyla kendimizi geliştiriyoruz.
 
  • Copyright by Eniyiandroid.com, 2016

  • Bey Yazılım | Beyyazilim.com