Samsung, Galaxy Tab Active 2 Tablet Özellikleri ve Fiyatı | Eniyiandroid.com
     

Samsung, Galaxy Tab Active 2 Tablet Piyasaya Geliyor

Yazar: Emre Çelik   19 Haziran 2017    138        
 
 
 
 
 
 


Samsung, Galaxy Tab Active 2 Tablet Piyasaya geliyor

Samsung, Galaxy Tab Active 2 üzerinde çalıştıklarını resmi olarak duyurdu. Ortaya çıkan bu yeni Galaxy Tab Active 2 modelleri kullanıcılara en sağlam deneyimi sunmayı hedefliyor!

Samsung, bugün yapmış olduğu açıklama ile birlikte dayanıklılığı ve sağlamlığıyla ön plana çıkan Galaxy Tab Active serisinin devamı için çalışmalarının başladığını duyurdu.

Samsung, Galaxy Tab Active 2 üzerinde çalışıyor!
Bugün yapılan açıklama ile birlikte çalışmaların başlandığını duyuran Samsung, yeni dayanıklı Galaxy Tab Active 2 üzerinde titiz bir çalışma yürüttüğünü gün yüzüne çıkarttı.

Yeni Tab Active 2 ile önceki Active serilerinde olduğu gibi zorlu arazi ve askeri şartlara karşı oldukça dayanıklı olacak. Su geçirmezlik ve darbelere karşı dayanıklı bir tasarım anlayışı ile çıkacak olan Galaxy Tab  Active 2'nin iki farklı varyantı olacak.

LTE + Wi-Fi ve desteği olacak olan Tab Active 2'nin bir de sadece Wi-Fi desteği bulunan versiyonu ile kullanıcıların huzuruna sunulacak  yeni Tab Active 2 dikkatleri üzerine çekecek.

Latin Amerika ve Avrupa pazarında satışa sunulacak bu model, dağcılık veya benzeri aktivite yapan kullanıcılar güzel bir seçenek olacak. 

Henüz yeni Galaxy Tab Active 2  cihazlarının teknik donanımı ve özellikleri hakkında bir fikir sahibi değiliz. Ancak ilerleyen zaman içerisinde Samsung, bu yeni cihazları hakkında daha detaylı bilgileri kullanıcılar ile paylaşacaktır.

 
 
 

Etiket:   Samsung Galaxy Tab Active 2 Yeni Çıkan Tabletler

   Okuyucu Yorumları  

Henüz Hiç Yorum yapılmamış

İlk Yorumu Siz Yapın

   Bu Haberlerde ilginizi Çekecektir  
   
 
 
   Son Haberler  
   
 
   En Çok Okunanlar  
   
 
   Hit Android Oyunları  
   
 
   Teknik Bilgiler  
   
 
   Son Yorumlar  
   
 
 
Eniyiandroid.com 3 kişilik araştırmacı ekibi tarafından android haberleri ve android ile ilgili güncellemeler, uygulamalar, telefon ve tabletler hakkında bilgiler vermektedir.
Site içi etkileşim anlamında Çözüm Merkezimizde kullanıcıların tüm problemlerine çözüm bulmayı hedefliyoruz.
Bu anlamda sizlere daha iyi bilgi vermek amacıyla kendimizi geliştiriyoruz.
 
  • Copyright by Eniyiandroid.com, 2016

  • Bey Yazılım | Beyyazilim.com