Yeni Nesil Bisiklet Smacircle S1 | Eniyiandroid.com
     

Smacircle S1 Bu Bisiklet Çantaya Sığıyor

Yazar: Emre Çelik   30 Mayıs 2017    264        
 
 
 
 
 
 
Yeni Nesil Bisiklet Smacircle S1

Kalabalıktan hoşlanmayan ama gideceği yerde yürüme mesafesinde olmayan insanlar için yeni bir ürün önerimiz var. Sadece şehir içinde değil küçük seyahatlerinizde de rahatça kullanabileceğiniz oldukça işlevsel bir elektrikli bisiklet.

Kalabalıktan hoşlanmayan ama gideceği yerde yürüme mesafesinde olmayan insanlar için yeni bir ürün önerimiz var. Sadece şehir içinde değil küçük seyahatlerinizde de rahatça kullanabileceğiniz oldukça işlevsel bir elektrikli bisiklet.

Smacircle S1, toplamda 7 kilogram ağırlığında bu ürün, katlandığında yaklaşık 19 inç yani 49 cm boyutlarında olurken aynı zamanda 5 adımda katlayıp çantaya koyulabilecek kadar pratik, sizi trafikten kurtarabilecek kadar mucizevi bu ürün.  Çin merkezli bir şirkette üretilen ve dünyanın en kompakt ve en hafif elektrikli bisikleti olarak tanımlanan Smacircle S1 sizi trafik sıkıntısından kurtarabilir.

Pil gücünün gelişmiş olmasıyla özellikle kalabalık yerlerde yaşayan insanlar için pratik ulaşım aracı olabilir Smacircle S1, Samsung tarafından geliştirilmiş pili 2,5 saatte tam şarj olabiliyor. Tek şarj ile yaklaşık 20 kilometre yol gidebilen ürün saatte 20 kilometre hızla ulaşabiliyor. Ayrıca İOS ve Android cihazlar için uygulamaları mevcut. Bu uygulamalar sayesinde ne kadar süre bisiklet sürdüğünüzü, hızınızı, şarjınızın durumu görebilir, gideceğiniz yerin rotasını navigasyon ile belirleyebilir ve bisikletinizi kilitleyebilirsiniz. Bisikleti kilitlemeniz için illa ki programı indirmenize gerek yok. Ayrıca telefonunuzun bağlantı sırasında şarjı az ise bu hiç problem değil çünkü Smacircle S1'in pilinde usb çıkışı var telefonunuzu kolaylıkla şarja bağlayabilirsiniz.

Smacircle S1, Siyah-mavi ve siyah-beyaz olmak üzere iki farklı renk seçeneğine sahip ve katlanabilir özelikte olan bu bisiklet, ayarlanabilir sapı ve oturağı ile ihtiyacınıza göre kolaylıkla şekil alabilir. Sadece sabah değil akşam da bisikleti kullanabilmeniz için ön tarafında led aydınlatması da mevcut.
 
 
 

Etiket:   Smacircle S1 Bisiklet

   Okuyucu Yorumları  

Henüz Hiç Yorum yapılmamış

İlk Yorumu Siz Yapın

   Bu Haberlerde ilginizi Çekecektir  
   
 
 
   Son Haberler  
   
 
   En Çok Okunanlar  
   
 
   Hit Android Oyunları  
   
 
   Teknik Bilgiler  
   
 
   Son Yorumlar  
   
 
 
Eniyiandroid.com 3 kişilik araştırmacı ekibi tarafından android haberleri ve android ile ilgili güncellemeler, uygulamalar, telefon ve tabletler hakkında bilgiler vermektedir.
Site içi etkileşim anlamında Çözüm Merkezimizde kullanıcıların tüm problemlerine çözüm bulmayı hedefliyoruz.
Bu anlamda sizlere daha iyi bilgi vermek amacıyla kendimizi geliştiriyoruz.
 
  • Copyright by Eniyiandroid.com, 2016

  • Bey Yazılım | Beyyazilim.com