Sphero Ses Etkileşimli Örümcek Adam Oyuncağı Fiyatı | Eniyiandroid.com
     

Sphero Ses Etkileşimli Örümcek Adam Oyuncağı Özellikleri

Yazar: Emre Çelik   16 Haziran 2017    250        
 
 
 
 
 
 
Sphero Ses Etkileşimli Örümcek Adam Oyuncağı Özellikleri

Sphero etkileşimli Örümcek Adam oyuncağıyla evlere neşe katacak. LCD gözleriyle hislerini açığa vuran süper kahraman, her yaştan Örümcek Adam hayranını cezbedecek cinsten.

Yardımsever komşunuz Örümcek Adam (Spider-Man), Sphero’nun sesli etkileşim desteği sunan keyifli ve yetenekli oyuncağıyla evlere yeni bir eğlence getiriyor. Peki, bu eğlenceli ürün neler sunuyor?

Sphero Spider-Man ile yeni nesil eğlence
Sphero daha önce Star Wars’tan BB-8 ve Arabalar’dan Yıldırım McQueen gibi karakterlerin de oyuncaklarını piyasaya sunmuştu. Şirketin son oyuncağı Örümcek Adam’ın ilk dikkat çeken özelliğiyse kesinlikle dahili LCD ekranlar aracılığıyla ruh halini ifade eden ve tamamen animasyonlu gözleri. Ayrıca dahili IR sensörü ile oyuncağın Örümcek Hisleri her daim aktif durumda ve hareket algılaması gerçekleştirebiliyor. 21.5 santimetre uzunluğundaki ürünün üst kalite silikon malzeme ile üretilmiş olduğunu ve bu anlamda küçükler için tehlike oluşturmadığı belirtelim.

iOS ve Android uyumlu ve özel bir uygulamaya sahip oyuncakla aktiviteler başlatmak, içeriklerin kilidini açmak, ilerlemenizi takip etmek ve daha fazlası mümkün. Etkileşimli konuşma tespiti de yapabilen Örümcek Adam, sorularınıza yüksek kaliteli hoparlörüyle yanıt verebiliyor. Otomatik içerik güncellemeleriyle güncel kalan ürün 2 saate kadar batarya ömrü sunuyor. Ayrıca oyuncağı özel şarj standında tutarak da kullanabiliyorsunuz.  Akıllı telefon bağlantısının Bluetooth üzerinden gerçekleştirildiğini de not olarak düşelim.

Sphero Spider-Man oyuncağı yurtdışında yaklaşık 150 dolarlık fiyat etiketiyle satışa sunulmuş durumda.

<embed width="690" height="388" src="https://www.youtube.com/embed/YicJOhRzg_Q" frameborder="0" allowfullscreen></embed>

 
 
 

Etiket:   Sphero Spiderman Örümcek Adam

   Okuyucu Yorumları  

Henüz Hiç Yorum yapılmamış

İlk Yorumu Siz Yapın

   Bu Haberlerde ilginizi Çekecektir  
   
 
 
   Son Haberler  
   
 
   En Çok Okunanlar  
   
 
   Hit Android Oyunları  
   
 
   Teknik Bilgiler  
   
 
   Son Yorumlar  
   
 
 
Eniyiandroid.com 3 kişilik araştırmacı ekibi tarafından android haberleri ve android ile ilgili güncellemeler, uygulamalar, telefon ve tabletler hakkında bilgiler vermektedir.
Site içi etkileşim anlamında Çözüm Merkezimizde kullanıcıların tüm problemlerine çözüm bulmayı hedefliyoruz.
Bu anlamda sizlere daha iyi bilgi vermek amacıyla kendimizi geliştiriyoruz.
 
  • Copyright by Eniyiandroid.com, 2016

  • Bey Yazılım | Beyyazilim.com