Whatsapp’tan Herkes İçin Sil Özelliği | Eniyiandroid.com
     

Whatsapp Yeni Özellik İçin Müjde Verdi

Yazar: Emre Çelik   18 Eylül 2017    75        
 
 
 
 
 
 
Whatsapp Yeni Özellik İçin Müjde Verdi!

Teknolojinin de gelişmesiyle kullanılan haberleşme programları her geçen gün yeni kullanıcılarına ulaşmaktadır. Bu programlardan en çok tercih edilen Whatsapp uygulaması olmaktadır.

Kullanıcılar Whatsapp uygulamasında; sevdikleriyle mesajlaşabilmekte, onları arayabilmekte ve onlarla görüntülü konuşabilmektedir. Aynı zamanda fotoğraf ve video paylaşımlarına da açık olan uygulama, her geçen gün yeni özellikleriyle kullanıcılarını buluşturmaktadır. 

Whatsapp Uygulamasının En Çok Kullanılan Özellikleri Nelerdir?

Uygulama içerisinde farklı kullanım seçenekleri yer almaktadır. Buna bağlı olarak kullanıcılar uygulamayı tercih etmektedir. Bunlar arasında; mesajlaşma, arama, görüntülü arama, fotoğraf ve video paylaşımı gibi özellikler bulunmaktadır. Kullanıcılar en çok mesajlaşma için, uygulamayı tercih etmektedirler.

Whatsapp’tan ‘Herkes İçin Sil’ Özelliği Geldi

Mesajlaşma platformlarında en çok tercih edilen program olan Whatsapp, yeni özellikleriyle kullanıcılarına ulaşmaktadır. Son olarak geliştirilen ‘herkes için sil’ özelliği, pek çok kullanıcının uygulamasında yer almayı bekliyor. Kısa süre içerisinde devreye girecek olan özellik, yanlış atılan mesajların engellenmesini sağlıyor. Böylece farklı olumsuzluklara sebebiyet verebilecek olaylarında, ortadan kalkmasına yardımcı oluyor. Bu özellik sayesinde panik halini yaşamayacak olan kullanıcılar, daha mesaj gitmeden yanlış gönderilen mesajı yok edebilmektedir. 

Yanlış Gönderilen Mesajlar Nasıl Siliniyor?

Whatsapp uygulamasının yeni özelliği olan yanlış mesajları silme özelliği, kullanıcılarıyla buluşmayı beklemektedir. Sistem kapsamında yanlış gönderilen mesajın üzerine tıklanarak, mesajın silinmesi mümkün hale getirilecek, aynı zamanda silinen mesaj, gönderilen alıcıya hiç gitmeyecek. Böylece oluşabilecek olumsuz durumlar da engellenmiş olacak. 
 
 

Etiket:   Whatsapp Sosyal Medya

   Okuyucu Yorumları  

Henüz Hiç Yorum yapılmamış

İlk Yorumu Siz Yapın

   Bu Haberlerde ilginizi Çekecektir  
   
 
 
   Son Haberler  
   
 
   En Çok Okunanlar  
   
 
   Hit Android Oyunları  
   
 
   Teknik Bilgiler  
   
 
   Son Yorumlar  
   
 
 
Eniyiandroid.com 3 kişilik araştırmacı ekibi tarafından android haberleri ve android ile ilgili güncellemeler, uygulamalar, telefon ve tabletler hakkında bilgiler vermektedir.
Site içi etkileşim anlamında Çözüm Merkezimizde kullanıcıların tüm problemlerine çözüm bulmayı hedefliyoruz.
Bu anlamda sizlere daha iyi bilgi vermek amacıyla kendimizi geliştiriyoruz.
 
  • Copyright by Eniyiandroid.com, 2016

  • Bey Yazılım | Beyyazilim.com