Apple iPhonedaki Batarya Sorununa Çözümü Giderecek mi | Eniyiandroid.com
     

Yeni iOS 11.1 Güncellemesi Batarya Sorununu Çözecek

Yazar: Emre Çelik   05 Ekim 2017    54        
 
 
 
 
 
 
Yeni iOS 11.1Güncellemesi Batarya Sorununu Çözecek

Yeni işletim sistemleri ile kendisini geliştirmeye devam eden Apple ne yazık ki belirli sorunlarla da mücadele etmek zorunda kalıyor. Gelen yeni güncellemeler peşinden yeni sorunları da getirirken Apple sorunun çözümünü ise güncellemeleri iyileştirmek için yeni güncellemeler yayılmamakta buluyor. En son olarak İOS 11 güncellemesini yayımlayan Apple çok sayıda sorun yaşayınca çareyi İOS11.1 sürümünü yayımlamakta buldu. 

Yeni Sürüm Sorunları Çözüyor 

İOS 11 beta sürümü ile uzun süre denenmiş ve ardından kontrollü bir şekilde genel güncelleme olarak yayımlanmıştı. Ancak güncellemeyi indiren pek çok kişi telefon bataryasının iki kat hızla bittiği eleştirisini getirirken buna ek olarak WiFi ve Bluetooth bağlantısının kendiliğinden açılması, home tuşunun yavaş işlemesi ve galerinin geç açılması gibi sorunlarda sıklıkla yaşanmıştı. Ortaya çıkan bu sorunların çözülmesi için çalışmalara başlayan Apple ise iOS 11.0.1 güncellemesini devreye soktu. 

iOS 11.0.1 Beta Sürümü Kullanımda 

Şu anda beta sürümü olarak yayımlanan iOS 11.0.1 güncellemesi kullanıcılardan tam not almayı başardı. Deneme sürümünü kullanan pek çok kişi sorunun çözüldüğünü dile getirirken aynı zamanda yapılan ölçümlerde beta sürümü ile önceki sürüm arasında 1 saatlik pil ömrü farkı olduğu ortaya koyuldu. Yine diğer sorunların çözümü içinde beta sürümünde gerçekleştirilen denemelerde oldukça başarılı bir performans ortaya çıktı. Phone 5, iPhone 5s, iPhone SE, iPhone 6, 6s, Plus, iPhone 7, Plus, iPhone 8 ve Plus modelleri için beta sürümünü indirmenize izin veriliyor. 

 
 
 

Etiket:   İOS11.1 sürümü İOS11.1 İOS 11 beta İOS 11 Apple iPhone iOS 11.0.1 Beta Sürümü

   Okuyucu Yorumları  

Henüz Hiç Yorum yapılmamış

İlk Yorumu Siz Yapın

   Bu Haberlerde ilginizi Çekecektir  
   
 
 
   Son Haberler  
   
 
   En Çok Okunanlar  
   
 
   Hit Android Oyunları  
   
 
   Teknik Bilgiler  
   
 
   Son Yorumlar  
   
 
 
Eniyiandroid.com 3 kişilik araştırmacı ekibi tarafından android haberleri ve android ile ilgili güncellemeler, uygulamalar, telefon ve tabletler hakkında bilgiler vermektedir.
Site içi etkileşim anlamında Çözüm Merkezimizde kullanıcıların tüm problemlerine çözüm bulmayı hedefliyoruz.
Bu anlamda sizlere daha iyi bilgi vermek amacıyla kendimizi geliştiriyoruz.
 
  • Copyright by Eniyiandroid.com, 2016

  • Bey Yazılım | Beyyazilim.com