İnstagram Yeni Takipçi Özelliği Nedir | Eniyiandroid.com
     

Yeni Takipçi İşlevi İnstagram Kullanıcılarını Mutlu Edecek

Yazar: Emre Çelik   27 Eylül 2017    78        
 
 
 
 
 
 
Yeni Takipçi İşlevi İnstagram Kullanıcılarını Mutlu Edecek 

İlk olarak Twitter sosyal medya platformu tarafından ortaya çıkarılan ve ülkemizde “"Ali seni takip etti" bildirimi ile ününe ün katan takipçi özelliği artık İnstagram hesabı olan kişiler tarafından da kullanılabilecek. Takipçi listesi özelliği getirilen en son sosyal medya platformu olan İnstagram gerçekleştirdiği son güncelleme ile sizi takip eden kişileri artık çok daha kolay bir şekilde öğrenebileceksiniz. 

Profili Ziyaret Etmeniz Yeterli 

Yapılan güncelleme ile beraber artık tercih ettiğiniz bir profili ziyaret ettiğinizde bu profilin sizi takip edip etmediğini görebileceksiniz. Bu sayede artık bir kişinin sizi takip edip etmediğini anlamak için arkadaş listenizi uzun süre araştırmanıza gerek kalmayacak. Ne yazık ki yapılan bu yenilik şimdilik sadece Android işletim sisteminde çalışıyor. İOS işletim sistemini kullanan cihazlarda İnstagram tarafından getirilen bu yeni özellik henüz kullanılamıyor. Ancak mümkün olan en kısa sürede bu özellik İOS işletim sistemine de getirilecek. 

Güncelleme Yeni Özellikler Getirdi

Yapılan güncelleme ile beraber masaüstü kullanıcılarına hikayeler özelliğini kullanma fırsatı da sunulmuş oldu. Buna ek olarak instagram galeriler güncellemesi özelliği getirilirken yine isteyen kişilerin büyük bir kolaylıkla Facebook’tan İnstagram hesabına geçiş yapılmasına da olanak sağlanıyor. Yeni özellikler sayesinde artık İnstagram kullanıcılarının çok daha rahat bir şekilde paylaşım yapmalarını sağlarken bazı küçük sorunların çözümü de bu güncelleme ile sağlanıyor. 

 
 
 

Etiket:   İnstagram Sosyal Medya

   Okuyucu Yorumları  

Henüz Hiç Yorum yapılmamış

İlk Yorumu Siz Yapın

   Bu Haberlerde ilginizi Çekecektir  
   
 
 
   Son Haberler  
   
 
   En Çok Okunanlar  
   
 
   Hit Android Oyunları  
   
 
   Teknik Bilgiler  
   
 
   Son Yorumlar  
   
 
 
Eniyiandroid.com 3 kişilik araştırmacı ekibi tarafından android haberleri ve android ile ilgili güncellemeler, uygulamalar, telefon ve tabletler hakkında bilgiler vermektedir.
Site içi etkileşim anlamında Çözüm Merkezimizde kullanıcıların tüm problemlerine çözüm bulmayı hedefliyoruz.
Bu anlamda sizlere daha iyi bilgi vermek amacıyla kendimizi geliştiriyoruz.
 
  • Copyright by Eniyiandroid.com, 2016

  • Bey Yazılım | Beyyazilim.com