12 GB RAM’li Galaxy S10 Plus Fiyatı sızdırıldı

/ 19 Şubat 2019 / 895 / yorumsuz
12 GB RAM’li Galaxy S10 Plus Fiyatı sızdırıldı

Samsung’un Galaxy S10 serisi için sızıntılar devam ediyor. Tanıtımına az bir süre kalan akıllı telefonun 12 GB RAM’li Plus modelinin fiyatı ortaya çıktı.

12 GB RAM’lı Galaxy S10 Plus fiyatı ne kadar?

Sızıntı ustası olarak tanıdığımız Evan Blass yine ciddi bir sızıntı ile gündeme geldi. Yapmış olduğu açıklama ile beraber görünce dudağınızı uçuklatacak Galaxy S10 Plus fiyatı ortaya çıktı. Artık her geçen gün bir yeni akıllı telefon çıkarken, gelişen teknoloji ile beraber donanımlar artık daha güçlü oluyor. Böylelikle 1000 dolar altında yeni telefon almak mümkün değil. Her ne kadar kişiler bu durumdan şikayetçi olsa bile, çoğu amiral gemisi 1000 veya 1500 dolar arasında satışa çıkıyor.

Kısa süre önce Evan Blass bir paylaşım yaparak, 12 GB RAM’li ve 1 TB depolama alanı sunan Galaxy S10 Plus modeli için fiyat etiketinin 1500 dolardan başlayacağını söyledi. Şimdiye kadarki en pahalı telefon ünvanını alan Samsung Galaxy S10 Plus modelinin 12 GB RAM’li versiyonu resmen dudak uçuklatmaya yetiyor.

12 GB RAM’li Galaxy S10 Plus Fiyatı

Yinede bu durumun bir sızıntı olduğunu ve resmi bir açıklama gelmediğini belirtelim. Yinede Evan Blass’ın daha önce yaptığı sızıntılardan yola çıkarsak eğer, bu telefonun resmi fiyatınında 1325 ile 1500 dolar arasında olacağı tahmin ediliyor. Her ne kadar telefonun böyle yüksek bir fiyatta çıkması beklense bile, satışların bu yıl çok fazla olacağı beklenmiyor. Daralan piyasada alım satım durumları çok fazla düşmüş durumda.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.