128GB Bellekli Huawei P20 Fiyatı ve Özellikleri Haberimizde

/ 21 Mart 2018 / 860 / yorumsuz
128GB Bellekli Huawei P20 Fiyatı ve Özellikleri Haberimizde

128GB Bellekli Huawei P20 Fiyatı ve Özellikleri Haberimizde

Huawei, Huawei P20 serisinin 27 Mart’ta birkaç hafta içinde sunulacağı Paris’teki kendi etkinliğini doğruladı. Bu seferki en son sızıntılar, şartlar ve fiyatla ilgili bazı bilgiler veren Roland Quandt’tan geliyor.

Huawei P20 128 GB Olarak Geliyor

Quandt’ın tweet’i sayesinde, hafızanın her iki cihaz için de aynı olabileceğini biliyoruz, ki bu da 128GB olacak – Huawei P10‘da standart olarak 64GB olan büyük bir gelişme . Harika haberler, daha büyük bir belleğe sahip olan versiyonun her iki modelde de mevcut olacağını düşünüyor.

Huawei P20 Özellikleri ve Fiyatı

Buna ek olarak, P20‘nin 5,8 inçlik bir ekrana, 4GB’lık bir belleğe sahip olacağını ve 833 $ civarında bir maliyete sahip olacağını görebiliyoruz. P20 Pro ise 6,1 inçlik bir ekrana ve 6GB‘lık bir RAM’a sahip olacak.

Bunun Avrupa için bir bilgi olduğunu ve ABD’nin şartlarının farklılık gösterebileceğini unutmayın:

Bu özellikler için Huawei kesinlikle rakiplere kıyasla cazip bir fiyat sunuyor. Her iki telefon da ucuz değildir, ancak kameranın kurulumunu yaparken, bellek ve RAM’i de göz önünde bulundurduğunuzda, bunlar mükemmel cihazlardır.

En son sızıntılar hakkında ne düşünüyorsun? 128GB  depolamadan etkilendiniz mi?Lütfen Yorum Yap.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.