15 Adet En iyi çevrimdışı Android oyunları

/ 19 Mart 2018 / 25.842 / yorumsuz
15 Adet En iyi çevrimdışı Android oyunları

15 Adet En iyi çevrimdışı Android oyunları: İnternet olmadan Oynanabilen Android Oyunları

İnternetin aydınlatıcı elleriyle dokunulmamış yerler var. Siz ve Android cihazınız bu karanlık yerlerden birine denk gelirseniz, dünyanın geri kalanından kesilmiş hissedebilirsiniz. Panik yapmayın, çözüm basittir – burada ICEY, Reigns: Majesteleri, Thimbleweed Park ve daha fazlası ile yakın zamanda güncellenen, kontrol edebileceğiniz en iyi çevrimdışı Android oyunları.

Çevrimdışı oyun kategorisi nedir?
Temmuz 2014’te Google Play’de tanıtılan “Çevrimdışı Oyunlar” bölümü, kullanıcıları İnternet erişimi gerektirmeyen oyunlara (ücretsiz ve ücretli) tanıtmayı amaçlıyor. Bu bölüm düzenli olarak yeni başlıklar ile güncellenir ve genellikle çok fazla seçenekle doygunluğa ulaşır, ama bazıları geri kalanlardan ayrılır ve bizler de oyun keyfiniz için en iyiyi bulmaya çalıştık …

icey

Yüzeyde, ICEY güzel bir hareket kesmek-ve-slasher. Sibernetik samuray kahramanı onu elde etmek için bir dizi robotik düşmanı çevirir. Koşarken ve çeşitli aşamalarda mücadele ederken, arkadaşça bir ok ile antagonist yönünüzü dürttükten, güler yüzlü anlatıcı tarafından yönlendirilen bolca tatmin edici ve şık beat-em up romp keyfine varacaksınız.

Tabii, bunu yapabilirsin. Ve bu çok eğlenceli. Ama görünüşte açık bir sunumla aldanmayın. ICEY’de bile, yüzeyin altından giden bir şeyle ilgili ipuçları verir ve anlatıcıya meydan okumayı seçmelilisiniz, gizli derinlikleri ve dördüncü duvardan ayrılan ilginç bir hikaye keşfedeceksiniz.

Adroid iCey Oyunu İndir

Uygulama sürümü: 1.0.4
Uygulama boyutu: 500 MB (2GB RAM önerilir)
Uyumluluk: Android 4.1 ve üzeri
Fiyatı: 1,99 $

Reigns: Her Majesty

Tinder tarzı swiping ile alınan kararlarla bir krallık simsarı olan Reigns’ın devamı, Reigns: Her Majesty sizi kraliçenin süslü ayakkabılarına bu kez koyar, ancak temel öncül aynıdır; devamı), bütçenizi ve halkınızın, ordunun ve kilisenin, krallığınızın çeşitli yönlerini dengelemeye çalışan kararlar alırsınız.

Reigns: Her Majesty, sürekli bir siyaset, mahkemede entrika, gizli olaylar, gizli komplolar aracılığıyla bir ilerlemenin izlenimini veren kısa oturumlarda çalışmaktadır – bir kraliçenin hayatı asla donuk değildir ..

Her ne kadar mükemmel bir son için çalışmak istiyorsanız dikkatli düşünmenizi sağlayan bir oyun olmasına rağmen, yanlış bir karar vermekten, zekice ve talihsizlikleri (ve ölümleri) zevkli bir kara mizahla bile uyandıran zekice yazma nedeniyle asla çok stresli olmadım.

Reigns: Her Majesty Oyunu Android İndir

Uygulama sürümü: 1
Uygulama boyutu: 126 MB
Uyumluluk: Android 4.3 ve üzeri
Fiyatı: 2,99 ABD doları

Thimbleweed Park

Thimbleweed Park bir sürü modern özellik ile fantastik bir eski okul macera oyunu, ancak eski okul köklerine sadık, tüm oyun tamamen çevrimdışı oynuyor. Maymun Adası / Maniac Konağı yaratıcısı Ron Gilbert, X-Files ve İkiz Tepeler’i hatırlatan, eşit derecede kendine özgü bir kasabada bir cinayet gizemini araştıran bir çift huylu FBI ajanıyla ilgili etkileyici bir ipliği ele geçiriyor.

Başlangıçta birbirlerine güvensiz olan Federaller, davayı çözmek için birlikte çalışmak zorunda olduklarının farkındalar. Arsa arttıkça, bir çift yerel yanlışlık kendi sebepleri ile karışıyor. Ve işte işler garipleşiyor. Çok tuhaf.

Bulmacalar zorlu ve çok sayıda karakteri kontrol etme yeteneği hikayede karşılaştığınız çeşitli engellere bazı yaratıcı ve karmaşık (her zaman tamamen mantıklı değilse) çözümler sunuyor. Ama kaşlarını çok fazla taramak zorunda kalmadan şık retro piksel grafikleri ve ilginç bir espri anlayışından hoşlanmayı tercih ederseniz, bulmacalara ışık tutan kolay bir mod var.

Hikaye ve bulmaca hayranları için, Thimbleweed Park bir zevk ve iyi 10 dolar değerinde.

Thimbleweed Park Oyunu Android İndir

Uygulama sürümü: 1.0.4
App size: 0.92 GB
Uyumluluk: Android 4.4 ve üzeri
Fiyatı: 9,99 ABD doları

Crashlands

Crashlands, bir üs inşa etme, düşmanlarınızı yenme ve sonunda uzaya geri kaçma misyonuyla tehlikeli bir gezegende başrolünü plonlatan fevkalade iyi tasarlanmış bir oyundur.

Savaş sistemi basit ve eğlenceli ve akıcı bir envanter, kaynakları toplamanızı ve üs ve eşyalarınızı geliştirmenizi kolaylaştırır.

Hikaye, bolca dil-yanlısı mizahı ile hafif yürekli. 6,99 $ için Crashlands potansiyel olarak sınırsız bağımlılık yapıcı bir oyun sunuyor – oyunu dövüşten sonra seviye editörüyle daha fazla içerik oluşturabilirsiniz.

Crashlands Oyunu Android İndir

Uygulama sürümü: 1.2.16
Uygulama boyutu: 71.49 MB
Uyumluluk: Android 2.3 veya daha yüksek
Fiyatı: 6,99 ABD doları

Planescape: Torment Enhanced Edition

Planescape: Eziyet, bir şaheser olarak belirli bir yaştaki oyuncular tarafından haklı olarak hatırlanır, ancak 2000 yılında bu kadar çok büyülen Zindanlar ve Ejderhalar tabanlı RPG, modern AAA başlıklarının yanı sıra pek iyi bir yaşlanmadı.

Neyse ki, Beamdog bu klasik başlık modern bir facelift ve güzel kolaylık tweaks yanı sıra güzelleştirici ve remastered soundtrack içerir ayarlanmış verdik.

Android’de sadece 9,99 ABD doları, Planescape: Torment Enhanced Edition’ın zengin ve sürükleyici öykü anlatımı, her zaman olduğu kadar ilgi çekici olmaya devam ediyor ve 30-40 saatin tamamlanmasını beklemek için bekleyebilirsiniz.

Planescape: Torment’den hoşlanıyorsanız, Beamdog’un Baldur’s Gate ve Baldur’s Gate 2 gibi klasik RPG’lerin benzer geliştirilmiş sürümlerini de kontrol etmek isteyebilirsiniz.

Planescape: Torment Enhanced Edition Oyunu Android İndir

Uygulama sürümü: 3.1.3.0
Uygulama boyutu: 1,41GB
Uyumluluk: Android 3.0 veya üstü
Fiyatı: $ 10,99

XCOM®: Enemy Within

XCOM®: Enemy Within, düşmanca yabancı canavarların ordularını aşağı çekmekle görevlendirilmiş bir çatlak takımını kontrol ettiğiniz, grafiksel olarak etkileyici bir taktik strateji oyunu.

Öğrenmesi kolay ama ustalaşması zor olan XCOM’un misyonları gittikçe zorlaşıyor ancak takımınızı uzaylı teknoloji, güçlü silahlar ve yeni askerler ile yükseltme şansına da sahip olacaksınız. Çevrimiçi multiplayer kullanılabilir ancak çevrimdışı kampanya, sizi meşgul etmek için fazlasıyla yeterli.

$ 9.99 size bolca derin taktik oyun yükleyecektir, ancak XCOM: Enemy Within’un Lollipop sonrası Android sürümlerinde çalışan sorunları olduğundan, satın almadan önce işletim sistemi uyumluluğunu kontrol edin.

XCOM®: Enemy Within Oyunu Android İndir

Uygulama sürümü: 1.7.0
Uygulama boyutu: 3,13GB
Uyumluluk: Android 4.0 veya üstü
Fiyatı: 6,99 ABD doları

Into the Dead

Biraz korkmak ister misin? Kendinizi karanlık bir odaya koyun, kulaklıklarınızı takın ve ‘Into the Dead‘ başlayın! Bu başlıkta oyuncu, ölümsüzlük kuralının olduğu kıyamet sonrası bir dünyaya gömülüyor.

Yapmanız gereken tek şey var, olabildiğince uzun süre koşmayı deneyin, ama ne kadar süre hayatta kalmayı başaracaksınız?

Into the Dead Oyunu Android İndir

 

Uygulama sürümü: 2.4.1
Uygulama boyutu: 73,8MB
Uyumluluk: Android 4.1 veya daha yüksek
Fiyat: Uygulama içi satın alımlarla ücretsiz

Asphalt 8: Airborne

Asfalt 8 giriş gerektirmez. Bu mükemmel araba oyunu, dokunmatik ekranlara çok uygun mükemmel grafikler ve manevra kabiliyeti ile Android telefonunuzu max.

Ancak, hatalara dikkat edin – en son güncelleme bazı endişe verici sorunları giderir, ayrıca toplam 13 parça ve yüzlerce araç için daha fazla araba ve ödül ekler.

Asphalt 8: Airborne Oyunu Android İndir

Uygulama sürümü: 2.7.1
Uygulama boyutu: 55,4MB
Uyumluluk: Android 2.3 veya daha yüksek
Fiyat: Uygulama içi satın alımlarla ücretsiz

Plague Inc.

Hiç insanlığı yok etmek için bir virüs yaratmayı hayal ettiniz mi? Umarım değildir. Ne olursa olsun, Plague Inc., ‘strateji’ ve ‘kıyamet sonrası’ türlerini birleştiriyor.

Bu oyunda, dünyadaki nüfusu ölümcül bir virüsle enfekte etmeyi denemelisiniz ve 12 erişilebilir tip arasından seçim yapmalısınız. Üstelik oyun, çabalarınıza meydan okuyacak bir yapay zeka ile donatılmıştır.

Plague Inc. Android Oyunu İndir

Uygulama sürümü: 1.12.5
Uygulama boyutu: 49,9MB
Uyumluluk: Android 4.0 veya üstü
Fiyat: Uygulama içi satın alımlarla ücretsiz

Tank Hero: Laser Wars

Android’de çok fazla tank oyunu oynamıştım ve hiçbir şey anlayamadım. Tank Hero, dizinin ilki ve Tank Hero: Lazer Savaşları, konseptini güncel grafiklerle canlandırıyor. ve bir ton eğlence.

Tank Kahramanı: Lazer Savaşları tamamen ücretsizdir ve akıllı telefonunuzda yalnızca yaklaşık 22 MB alan kaplar.

Tank Hero: Laser Wars Oyunu Android İndir

 

Uygulama sürümü: 1.1.6
Uygulama boyutu: 22.2MB
Uyumluluk: Android 2.3 veya daha yüksek
Fiyat: Ücretsiz

Heroes and Castles

Zırhı seviyor ama lazerlere girmiyorsan neden bir şövalye olmaz? Kahramanlar ve Kaleler, Ork, Goblinler ve Devler’lerden kaçmak için yeteneklerinizi zorlarlar. Bu üçüncü şahıs oyununda aksiyon-RPG oyunu pratikleri iyi bir şekilde sunulacak. Ayrıca, yalnız veya çok oyunculu oynayabilirsiniz.

Heroes and Castles

Uygulama sürümü: 1.00.14.0
Uygulama boyutu: 187,7MB
Uyumluluk: Android 2.3 veya daha yüksek
Fiyatı: 1,99 $

Minecraft: Cep Sürümü

Minecraft: Pocket Edition şimdiye kadarki en büyük satış video oyun serilerinden biridir. Sevgili ünvanın mobil versiyonu, masaüstü PC muadilinin yaptığı her şeye sahip olmayabilir, ancak birkaç yıllık sık güncellemelerden sonra, oldukça yakındır.

Ne Minecraft: Pocket Edition, yaratılış ve / veya hayatta kalma için büyük bir açık dünya sanal alanıdır.

Etkileyici yapılar ve mekanizmalar oluşturmak için tamamen oynayabilir ya da yeni öğeleri keşfederken ve daha güçlü ekipman üretirken, sert gece boyunca düşman çetelerine karşı savunmanız gereken hayatta kalma moduna geçebilirsiniz.

Tahmin edebileceğiniz gibi yüzlerce silah, eşya ve iksir var, ama her seferinde tek tek blokları yerleştirmenin basit bir hamlesi, lansmanından bu yana seyircilerini büyülemiş ve Minecraft’ın inanılmaz tekrar değerlerini veren yapılar oluşturdu.

Her ne kadar bu elemeyi kopyalamaya çalışmış ve formülü atlatmaya çalışan düzinelerce başlığa sahip olsa da ve Minecraft kesinlikle bunu yapan ilk kişi değildi, hiçbiri Minecraft gibi binanın memnuniyetini karşılayamadı.

Minecraft: Pocket Edition, 6,99 $ giriş ücreti için çevrimdışı olarak izlenebilir. Arkadaşlarınızla oynamak, ancak ana oyunu yalnız oynamak istiyorsanız, internet bağlantınızın olması gerekmediği için çevrimiçi olmanız gerekecek.

Minecraft: Pocket Edition hakkında emin değilseniz, tüm yaygara hakkında olduğunu görebilmek için 30 günlük ücretsiz deneme var.

Minecraft Cep Android İndir

Uygulama sürümü: Cihaza göre değişir
Uygulama boyutu: Cihaza göre değişir
Uyumluluk: Cihaza göre değişir
Fiyatı: 6,99 ABD doları

Alto’s Adventure

Eşit ölçülerde çekici ve muhteşem olan Alto’nun Maceraları, Snowboarder Alto’ya tehlikeli bir dağdan aşağıya yönelmeniz gereken bir otomatik koşucu (veya otomatik yatılı) olabilir.

Aşamalar prosedürel olarak üretilir, yani her çalışma farklıdır, ancak her seferinde belirli hedeflere ulaşmakla görevlendirilirsiniz. Gerilim, eğimden aşağı inerken çarpmadan önce bunları elde etmeye çalışmaktan gelir.

Birçok otomatik koşucu oyunu gibi, Alto’s Adventure, atlamak için ekranda bir dokunuşla tek bir eylem düğmesi kullanır. Temel oyun bu tür oyunlar için yeni bir zemin oluşturmaz: ama Alto’nun Macera’sının onu nasıl sürdürdüğü, onu ayıran şeydir.

Yeni başlayanlar için sanat yönü örnek niteliğinde. The Snowman ekibi, basit düz şekiller ve renk ve ışık kullanımını azaltmak için çarpıcı manzaralar yaratmayı başardı.

Serin akşamlar ve sıcak gün doğumu arasındaki geçişler, hava efektleri ve zarif piyano tabanlı bir soundtrack ile birleştiğinde, görsel-işitsel malzemenin lezzetli bir karışımını sunar: bu değişimin ince bir yolu ilginçtir. Ön plandaki nesneler tarafından engellenen görünümünüzün cazibesini korurken, geliştiricilerin iyi bir başlık oluşturduklarını kabul etmelisiniz.

Aslına bakarsanız, Alto’nun macerası, bir dağdan aşağı kayma ve zorlukların üstesinden gelmenin temellerini oluştururken, amaçladığı eterik tonu ortaya çıkarır. Arka planda bir fırıldak ile bir ip boyunca taşlama, bir çekim yıldızı gece gökyüzüne çarptığında, mobil oyunlarda güzel ve unutulmaz bir güzellik anıdır.

Alto’nun macerası çevrimdışı oynanabilir, ancak yükseltmek için topladığınız paraları harcamak için çevrimiçi olmanız gerekir. Bununla birlikte, bunlar çevrimdışıyken hala biriktirilip kaydedilebilir ve yukarıda açıklanan oynanışı etkilemez.

Alto’s Adventure Oyunu Android İndir

 

Uygulama sürümü: 1.00.14.0
Uygulama boyutu: 187,7MB
Uyumluluk: Android 2.3 veya daha yüksek
Fiyat: Uygulama içi satın alımlarla ücretsiz

LIMBO

Limbo, kız kardeşi arayışı içinde yalnız, tek renkli bir dünyaya giren genç bir çocuğun kontrol edildiği bir 2 boyutlu platform oyunudur.

Android’e büyük özenle taşınan klasik bir PC indie oyunu. Limbo’nun dünyası hüzünlü, ürkütücü ve güzel, ve yakında bir internet bağlantınız olmadığı gerçeğini önemsemek için esrarengiz hikayesine dalmış olacaksınız.

LIMBO Oyunu Android İndir

Uygulama sürümü: 1.16
Uygulama boyutu: 104MB
Uygulama Uyumluluğu: Android 4.4 veya üstü
Fiyatı: 4,99 ABD doları

Shadowrun: Dragonfall – DC
Android için en iyi cyberpunk RPG

Biz Android için Shadowrun İade sevdi ve devamı, Dragonfall, aynı zamanda bir dostu fantezi editörlük ofisinin ev sahibi Berlin’in fantezi / fütüristik bir mash-up sürümünde ayarlanan bir kaygan cyberpunk klasik, (DC ‘Yönetmenler Cut’ anlamına gelir) ABD’nin başkenti). Orklar, elfler ve troller gibi fantastik ırkların yüksek teknoloji araçları, 90’lar siber-fetişizm ve güçlü büyü dünyasında insanlık ile birlikte yaşadığı bir dünyada, Shadowrun: Dragonfall, karmaşık bir hikayeyi karmaşık ama ödüllendirici bir dönüş temeliyle birleştiriyor savaş sistemi.

Geleneksel kılıçlar ve büyülü fantastik tropiklerden sıkılan RPG hayranları, Shadowrun oyunlarını denemek ve fantezi güvecini silahlarla, sibernetik büyütmelerle, hacklerle ve boyalı mohawklarla süslemek için iyi bir şey olurdu. Hong Kong’da dizilen üçüncü oyunun da Play Store’a gelmesini umuyoruz.

Shadowrun: Dragonfall – DC Oyunu Android İndir

 

Uygulama sürümü: 2.0.11
Uygulama boyutu: 1,6 GB
Uyumluluk: Android 4.0.3 ve üstü
Fiyatı: 2,99 ABD doları


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.