2017 Yılının En İyi VPN Uygulamaları Programları

/ 29 Ekim 2017 / 1.428 / yorumsuz
2017 Yılının En İyi VPN Uygulamaları Programları

2017 Yılının En İyi VPN Programları

Virtual Private Network kelimelerinin kısaltmasından oluşan VPN dilimize ise Sanal Özel Ağ olarak çevrilmektedir. Sanal bir ağ uzantısı oluşturur ve bu sayede ağa fiziki olarak bağlı görüntüsü verir.  Yani VPN interneti kullanarak başka bir ağa bağlanılmasını sağlayan özel bağlantı türüdür. Bu alanda hizmet veren farklı pek çok VPN programı bulunmakta olup bunlar arasında en iyilerden biri olan TOR VPN resmi olarak yasaklandığı için en iyiler listesinde bulunmamaktadır.

Hotspot Shield VPN Programı

Hem bilgisayarlarda hem de mobil cihazlarda en çok kullanılan VPN programlarından biri olarak öne çıkan Hotspot Shield VPN programı en çok kullanılan VPN programları listesinde de hiç tartışmasız üst sıralarda yer almaktadır.  Ücretli olan versiyonunu yanı sıra ücretsiz Hotspot Shield VPN programı da bulunmaktadır.

Uygulamayı İndir : Hotpot Shield VPN

ZenMate VPN Programı

Son derece hızlı olan ZenMate VPN programını en çok kullanılan VPN programları listesinde üst basamaklara taşıyan iki önemli özelliği hem ücretsiz olması hem de internette uygulanan sansürleri tamamen ortadan kaldırmasıdır. Yine reklamları ve zararlı yazılımları da otomatik olarak engeller.

Uygulamayıİndir : ZenMate VPN

Hideman VPN Programı

Tek bir tuşa basarak tüm internet erişimine hakim olmanızı sağlayan Hideman VPN programı aynı zamanda kolay kullanım özelliği ile de öne çıkmaktadır. Bunlara ek olarak en çok kullanılan VPN programları listesinde TunnelBear VPN programı, Hideninja VPN programı, Hola VPN programı ve VPN Unlimited – Hotspot Security VPN programı seçenekleri yer almaktadır.

Uygulamayı İndir : Hideman VPN


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Benzer Konular