2019’nin en iyi Bluetooth hoparlörleri

/ 11 Eylül 2018 / 5.749 / yorumsuz
2019’nin en iyi Bluetooth hoparlörleri

2019’nin en iyi Bluetooth hoparlörleri

 

Bluetooth hoparlörler her türlü etkinlik için mükemmel bir aksesuardır – taşınabilir, kablosuzdurlar, telefonunuza bağlanırlar ve tatlı, tatlı sesler üretebilirler. Ev için, parkta ya da plajda olsun, sizin için mükemmel bir hoparlör bulduk. İşte 2017’nin en iyi Bluetooth hoparlörleri için seçimlerimiz.

 

En iyi değer Bluetooth hoparlör: Anker SoundCore 

Yıllar boyunca çok sayıda Bluetooth hoparlörü duyduk, ancak yeni Anker SoundCore bir devrim. Sadece inanılmaz derecede iyi değil aynı zamanda sadece 39.99 dolar da inanılmaz derecede uygun fiyatlı.

Anker SoundCore, boyutu ve mükemmel orta tonları için zengin bas sunuyor. Bu listedeki diğer konuşmacıların bazılarıyla aynı cihaza erişemese de, sabah müziği, film seyretme veya gündelik dinleme için SoundCore harika bir seçenektir.

 

 

Olağanüstü batarya ömrü ile (24 saate kadar çalma süresi), bu küçük hoparlör sizi gün boyu sürmenizi sağlayabilir. Ne yazık ki, NFC eşleştirme yok, ancak Bluetooth 4.0 düzgün bir bağlantı ve düşük enerji tüketimi sağlar ve dahili mikrofon sayesinde, hands-free aramalar için de kullanılabilir.

 

 

En iyi hava koşullarına dayanıklı Bluetooth hoparlör: TDK Life on Record A34

Bu Bluetooth hoparlörün sağlam tasarımı, bazı zor hava koşullarına dayanmasını sağlar. Yağmur yağsın ya da parlayın, bu konuşmacı harika bir ses kalitesi sunmaya devam edecektir. IP64 sertifikalı, su sıçramalarına ve toza dayanıklı; Bluetooth hoparlörünüzü sahile veya parka götürmeyi ve bu elementlerin zarar görmesinden endişelenmemeyi hayal edin.

 

Şarj edilebilir pili sayesinde her yere götürebilir ve tek bir şarjla sekiz saate kadar çalma süresi üretebilir.

 

En iyi Bluetooth hoparlör seçeneği: LG Music Flow P5

LG Music Flow P5’in 99.99 $ fiyatını düşünüldüğünde, rapor edilecek çok şey yok. NFC eşleme, hat içi kablo veya hoparlörlü telefon yok. P5’in müzik kalitesi de bu listede yer alan Anker veya Bose hoparlörlerine uymuyor. Peki bu konuda ne güzel?

Müzik Akışı P5’in gizli gücü, çoklu hoparlörleri bağlayabilmesidir. Müzik Akışı P5 tarafından kullanılan LG yazılımı, iki hoparlörün eşleştirilmesini sağlar ve ya aynı sesi çıkarır (bu, tüm odayı müzikle doldurmak için harikadır) veya stereo çifti olarak işlev görür.

Evin etrafında birkaç kaliteli Bluetooth hoparlörü olması fikrinden hoşlanıyorsanız, gerektiğinde bunları daha çok yönlü ve güçlü bir sistemle birleştirme seçeneği ile LG Music Flow P5 tam size göre.

 

 

Ses kalitesi için en iyi Bluetooth hoparlör: Bose SoundLink Mini II

Muhtemelen Bose’nin oldukça havalı bir Bluetooth hoparlörün nasıl bir araya getirileceğini bilmesi şaşırtıcı değildir. SoundLink Mini II, bu listedeki en iyi sondaj Bluetooth hoparlörüdür, ancak bir fiyatla gelir: $ 199.99 tam olarak.

 

Bu fiyat müzikal eğitiminize bir yatırım olacaktır, çünkü bir Bluetooth hoparlörün ne kadar iyi ses çıkardığını keşfedersiniz. Bu listedeki bazı hoparlörler ile aynı uzun pil ömrüne sahip olmayacaksınız (oynatma süresi sadece 10 saattir), ancak hoparlörlü telefon desteği ve şık şarj beşiği alacaksınız. Bu, telefonların en iyi Bluetooth hoparlörlerinden biri olmasını sağlıyor.

Ne yazık ki, NFC eşleştirmesi yok, ancak tam olarak roket bilimi eşleştirme işleminde size rehberlik edecek sesli komutlar var. Ayrıca, biraz daha fazla stil vermek için bir dizi isteğe bağlı kapak var ama gerçekten, bu konuşmacıyı satın almanın sebebi, en iyisini istiyorsun ve bunu karşılayabiliyorsun.

Bas severler için en iyi Bluetooth hoparlör: Anker A7909

Heyecan verici bir şekilde adlandırılan Anker A7909, SoundCore’un abisi. Aynı gün boyu pil ömrüne sahip (SoundCore olarak 500 parçayı arka arkaya çalmak için yeterli meyve suyu vaat ediyor), ancak daha fazla bas ve daha ağır, daha garip bir ses.

Anker A7909, küçük kardeşinden biraz daha fazla – 56.99 dolar – daha iyi bir ses sunuyor. Ayrıca NFC eşleştirme, iki adet 5-watt sürücü, arkada bir hat girişi, bir erkek-erkek kablosu ve şık bir seyahat çantasıyla birlikte bir mikro USB şarj kablosu elde edeceksiniz.

Anker A7909 ile ilgili en iyi şeyler, adanmış bir bas portuyla gelen ciddi yüksek hacimli ve sağlam baslardır. Bas gerçekten çok zengindir ve orta menzil kristal berraklığındadır, ancak SoundCore’da olduğu gibi yüksek uç biraz eksiktir. Her şey, içine girdiğiniz müzik tarzına bağlı, elbette, ama bass-ağır vuruşlar için Anker A7909 harika.

 

En çok yönlü Bluetooth hoparlör: UE Boom 2

Logitech hoparlörler, internetin sadece ordu tarafından kullanıldığı zamandan beri masa yaşamımın bir dayanağı oldu. Logitech tarafından geliştirilen UE Boom 2, optimum taşınabilirlik ve dayanıklılık göz önünde bulundurularak tasarlanmış 360 derecelik bir Bluetooth hoparlördür. UE Boom 2, 90 desibel hıza ulaşarak, daha düşük ses seviyeli hoparlörlerin kaybolabileceği açık hava etkinlikleri için mükemmeldir.

Bu listedeki diğer hoparlörlerin aksine, UE Boom 2 IP67 sınıfı su geçirmez ve darbeye dayanıklıdır ve oldukça dayanılmazdır. Ayrıca bir klip var, böylece bir karabina takabilir ve UE Boom’unu bisikletinizden veya sırt çantanızdan asabilirsiniz. 

Yine de tüm form ve işlevsizdir: UE Boom aynı zamanda bir hoparlör telefonu olarak çalışır, kablolu bağlantılar için bir hat giriş portuna sahiptir, 15 saatlik bir pil ömrüne sahiptir ve müzikte olduğu gibi iki UE Boom’unu stereo olarak eşleştirebilirsiniz Companion uygulamasını kullanarak P5 Flow. Bu, telefon kullanımı için başka bir harika Bluetooth hoparlör.

 

 

Bluetooth hoparlörü var mı? Favorin ne? Yorumlarda bize bildirin.

 

 

 


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.