2019’un en iyi mesajlaşma uygulamaları belli oldu!

/ 29 Mayıs 2019 / 56 / yorumsuz
2019’un en iyi mesajlaşma uygulamaları belli oldu!

Günümüzde birçok mesajlaşma uygulaması bulunuyor. Bunların başında ise WhatsApp ve Facebook Messenger geliyor. Ancak bu uygulamalar dışında bir kaç kullanabileceğiniz uygulama daha bulunuyor. İşte 2019’un en fazla kullanılan mesajlaşma uygulamaları…

WhatsApp en iyi mesajlaşma uygulaması

WhatsApp‘ın üstün özellikleri ve çok basit bir arayüze sahip olması onu birinci listeye taşıyor. Hepimizin kullandığı ve adres rehberimizde yer alan kişiler ile sesli, görüntülü ve mesajlaşarak iletişim kurmamızın yanı sıra, medya gönderimini de sağlıyor. Buna verilecek örnek ise görüntü, fotoğraf ve video gibi birçok dosya gönderimini de destekliyor. Gif gönderme özelliği ise onu daha üst seviyeye taşıyor.

Facebook Messenger ikinci sırada!

Facebook platformunu yıllar önce hepimiz kullanıyorduk ve bu platformdan çıkmıyorduk. Ancak şimdi ister bu platformu sevin isterseniz sevmeyin. Ancak her cihazda yer alan bir uygulama olduğunu görüyoruz. Çoğu kişi WhatsApp’ın dışında Facebook Messenger uygulamasını kullanarak iletişim kuruyor. Özellikle oyun ve grup sohbetlerinde daha fazla tercih ediliyor. Bunun sebebi ise yabancı kişilere telefon numarası vermek yerine, sanal iletişim sağlanma isteği oluyor.

Skype listenin üçüncü sırasında!

Görüntülü konuşmayı tercih edenlerin aslında ilk tercihi sanal ortamda Skype oluyor. Skype çok uzun yıllardır hayatımızın bir parçası olarak yer alıyor. Çok şık arayüze sahip olması ve basit bir kullanım sunuyor olmasının yanı sıra, birbirinden güzel emojiler sunması onu dahada özel kılıyor. Skype ücretli seçeneklerin yer aldığını belirtelim.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.