3D Fotoğraf Çeken Eğlenceli Uygulama!

/ 20 Eylül 2019 / 355 / yorumsuz
3D Fotoğraf Çeken Eğlenceli Uygulama!

Standart fotoğraflardan sıkıldıysanız sizlere eğlenceli vakit geçirebileceğiniz bir uygulamadan bahsedeceğiz. Bu uygulama Fyuse uygulamasıdır. Fyuse uygulaması sayesinde 3D fotoğraflar çekebilirsiniz. 2D olan sıkıcı fotoğraflardan bunalan kişiler için Fysue uygulaması çok keyifli olacak. Hem Play Store hem de App Store üzerinden indireceğiniz bu uygulama sayesinde farklı boyutlarda resim çekmiş olursunuz.

Fyuse uygulaması fotoğraflarınıza 3D görünümü sunuyor. Yani fotoğrafı 3D çekmek için o nesneyi hızlı bir şekilde oynatmanıza ya da farklı şekilde çekmenize gerek yok. Bu uygulama sayesinde istediğiniz görüntüyü yakalamış olursunuz. iOS ve Android cihazlar için sunulması da ayrı bir avantaj olarak tanımlanıyor. 3D fotoğraf çekimlerinde genellikle öznenin etrafında dolaşmanız gerekiyor. Geniş bir alan bularak o fotoğrafı 3D sunmak için farklı pozisyonlara girmeniz gerekiyor.

Ancak Fyuse uygulamasını indirerek sadece fotoğrafı düz bir şekilde çekmeniz yeterli olacaktır. Uygulama tarafından her şey hallediliyor ve 3D fotoğrafınız önünüze hazır bir şekilde sunuluyor. Fyuse uygulamasını farklı bir sosyal medya uygulamasında paylaşacaksanız, fotoğraf GIF ya da video şeklinde paylaşılıyor.

Fyuse uygulamasını bu şekilde kullanıp daha sonra da sosyal medya uygulamalarına taşıyabilirsiniz. GIF olarak ya da video şeklinde atacağınız videolar oldukça havalı bir görüntü sağlayacaktır. Ayrıca Facebook için 3D özelliğinin olmadığını belirtelim. Uygulamayı kendi içerisinde 3D olarak paylaşabileceğinizi de hatırlatalım. Bu uygulamayı indirmek için bu linke tıklamanız yeterli olacaktır.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Benzer Konular