8GB Ram OnePlus 6 Cep Telefonu Fiyatı ve Özellikleri

/ 22 Mart 2018 / 642 / yorumsuz
8GB Ram OnePlus 6 Cep Telefonu Fiyatı ve Özellikleri

8GB Ram OnePlus 6 Cep Telefonu Fiyatı ve Özellikleri

8GB RAM OnePlus 6 Varyantı 749 ABD Doları olduğu bilgisi basına sızdı

OnePlus 6 Ne zaman Gelecek?

OnePlus 6 Haziran gelmesi bekleniyor ve cihazın kısmi gözlük ve fiyatı noktası sadece oldukça kabataslak Đmaja Çin‘de sızdı. Aşağıda verilen görüntüye bir göz attığınızda, iPhone X, Galaxy S9 Plus ve Huawei P20 ile karşılaştırıldığı OnePlus 6 listesini görebilirsiniz. Bazı özellikleri, bu üç cihazla karşılaştırılmıştır ve aynı zamanda burada listelenen iddia edilen fiyat noktası için de geçerlidir.

8GB Ram OnePlus Özlelikleri

Yani, eğer bu listeleme düşünülecekse, OnePlus 6, beklendiği gibi Snapdragon 845 64-bit octa-core işlemci tarafından beslenecektir. Buna ek olarak, cihaz 8GB RAM ve 256GB yerel depolama alanı içerecekken, OnePlus ‘Dash Charge hızlı şarj işlemi geri dönüş yapacak. Cihazın arka tarafında 16 ve 20 megapiksel snapper’lar yer alacak, telefon ise 6,2 inçlik bir ekrana sahip olacak. Şimdi, tüm bu listelere ek olarak, bu liste de OnePlus 6’nın 749 dolara mal olacağını belirtiyor. Bu, burada paylaşılan tüm bilgilerdir ve OnePlus 6 neredeyse kesinlikle Snapdragon 845 tarafından besleneceği ve Dash Charge ile gönderileceği için bu bilginin en azından bu bilginin doğruluğu oldukça olasıdır. , 8GB RAM, vb. Şimdi, OnePlus 6’nın tasarımı muhtemelen OPPO R15’in tasarımına dayanacaktır, bu yüzden 6.OPPO R15 , 6.28 inçlik bir panelle çalışıyor, OnePlus 6’da da aynı panelin bulunduğunu görüyoruz. Bilmeyenler için, OnePlus 5, OPPO R11’e neredeyse aynı bir tasarım yaptı OnePlus 5T’nin tasarımı OPPO R11’lere dayanıyordu.

OnePlus 5T , sırasıyla 6GB ve 8 GB RAM ile gelen 64 GB ve 128 GB depolama seçeneklerinde kullanılabilir. Bu yüzden, şirketin OnePlus 6’nın iki çeşidini de yayınlayacağı ve buradaki bilgilere dayanarak, 8GB RAM modelinin 256GB depolama alanına sahip olacağı oldukça olasıdır. Bu, 6GB RAM değerinin 128 GB ile gelebileceği anlamına gelir. dahili depolama OnePlus 6, muhtemelen bir ekran çentiğini spor edecek ve burada verilen bilgi doğruysa, OnePlus 5T’nin değişkenleri sırasıyla 499 $ ve 579 $ olduğu için, OnePlus 5T’den çok daha pahalı olacaktır. Bununla birlikte, bu OnePlus 6 sızıntısının gerçekliğini doğrulayabileceğimiz bir yol yoktur, bu yüzden bir tuz tohumu ile alın.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.