Akıllı Cep Telefonu İçin İndirebileceğiniz En İyi 5 Koşu Uygulama Önerisi

/ 16 Ocak 2018 / 1.319 / yorumsuz
Akıllı Cep Telefonu İçin İndirebileceğiniz En İyi 5 Koşu Uygulama Önerisi

Akıllı Cep Telefonu İçin İndirebileceğiniz En İyi 5 Koşu Uygulama Önerisi

Daha sağlıklı bir yaşam için günlük aktivite miktarının arttırılması önerilirken yine kilo vermek isteyen kişilerin de düzenli olarak spor yapmaları gerekiyor. Bu amaç doğrultusunda akıllı cep telefonları için üretilen çok sayıda koşu uygulaması bulunurken bunlardan bazıları sunduğu özellikler ile işinizi oldukça kolaylaştırıyor. İşte İOS ve Android için indirebileceğiniz 5 koşu uygulama önerisi;

  1. Strava Koşu Uygulaması

Arkadaşlarla rekabet modu bulunduğu için sizi koşu yapmaya teşvik eden uygulama bu alanda üretilen en başarılı uygulamalar arasında yer alıyor. GPS takibi  sayesinde arkadaşlarınızın da aktivitelerini görmenizi sağlayan uygulama hedef belirleme, aylık mücadele ve liderlik tablosu gibi özellikleri de barındırıyor. Uygulamanın öne çıkan en büyük artısı ise Apple Watch ile uyumlu olması. Hem İOS hem de Android uygulamalar için indirilebiliyor.

Strava Koşu Uygulaması Android İndir

  1. Runtastic Koşu Uygulaması

Android Wear ve Apple Watch ile uyumlu olan uygulama koşunun yanı sıra yürüyüş ve bisiklet içinde kullanılabiliyor. Buna ek olarak egzersiz yaptığı esnada podcast dinlemek ve sesli kitap takip etmekten hoşlanan kişiler kesinlikle bu uygulamayı tercih etmeli.

Runtastic Koşu Uygulaması Android İndir 

  1. Runkeeper Koşu Uygulaması

Koşu uygulaması indirmek için kararsız kaldıysanız Runkeeper uygulaması kesinlikle değerlendirmeniz gereken uygulamalar arasında bulunuyor. Ödüllendirme özelliği ile kullanıcıları motive eden uygulama Spotify, Apple Watch ve iTunes uygulamaları ile uyumlu çalışan Runkeeper 50 milyondan fazla aktif kullanıcıya sahip.

Runkeeper Koşu Uygulaması Android İndir

  1. Map My Run

Sahip olduğu rota özelliği ile koşu yaparken kullanabileceğiz yerler hakkında bilgi veren uygulama koşu programınız otomatik olarak takip ediyor ve isterseniz arkadaşlarınızla paylaşmanıza izin veriyor. 40 milyondan fazla kullanıcı barındıran uygulama farklı çok sayıda uygulama ile de uyumlu olarak çalışıyor.

Map My Run Android İndir

  1. Nike+ Run Club

Nike ve  Run Club ortaklığı ile hayata geçirilen uygulama koşuyu sizin için eğlenceli bir hale dönüştürüyor. Kişiselleştirilmiş antrenör planları sunan uygulama kazandığınız ödüllerle başarılarınızı taçlandırıyor.

Nike ve  Run Club android İndir 

 


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Benzer Konular