Akıllı saatinizi telefonunuzun uzaktan kumandası olarak kullanın

/ 12 Ekim 2018 / 509 / yorumsuz
Akıllı saatinizi telefonunuzun uzaktan kumandası olarak kullanın

 

Akıllı saatinizi telefon uzaktan kumandası olarak kullanma

 

Android telefonunuz veya tabletiniz için bir uzaktan kumanda olarak akıllı saatinizi kullanmak gibi bazı daha temel şeylere girmenin zamanı geldi.

Bugünkü fikir oldukça basittir, adımlar gibi, Android Wear akıllı telefonunuzu kullanıp telefonunuzdaki kamerayı kontrol etmenizi sağlayan bir uygulama yükleyeceğiz. Seçebileceğimiz birkaç uygulama var, bu yüzden favorimizi seçtik, ne yazık ki, bedava değildi.

 

Günümüzde oldukça modern bir Android telefona veya tablete ve bağlı bir Android Wear cihazına ihtiyacınız olacak.Neredeyse tüm telefonlarda  Android Wear saatler çalışması gerekir Nexus 6P ve LG Urbane fakat en güncel nesil telefonlar ve tablet kombinasyonunu kullanıyor.

PixtoCam for Android Wear Google Play İndir

 

 

Ayrıca, takip etmek için basit bir küçük uygulamaya ihtiyacınız olacak, uygulama PixtoCam ve Google Play Store’da 3.99 lira ‘dır .

 

Android telefon veya tabletiniz için akıllı saatinizi kameralı uzaktan kumanda olarak kullanın

 

PixtoCam

 

Umarım bu projeden faydalanabilmeniz için size açıklık getirmemize gerek yok, diğer araçları kullanmadan önce araştırdık, bu bizim favorilerimizden biri. Android Wear cihazınızın genellikle bu kamera uzaktan uygulamasının çalışması için Bluetooth bağlantı aralığı içinde olması gerektiğini unutmayın. Bu nedenle, selfies veya daha küçük grup fotoğrafları için iyi olur.

Belki de bu projenin en iyi yanı, flaşı kullanmadığınız sürece kameranın sağduyulu olmasıdır. Telefonunuz veya tabletiniz bir başkasının elinde ise ve Android Wear cihazınızda uygulamayı tetikleyecek bir aralıktaysanız, ön veya arka kameradan canlı bir görüntü elde edersiniz ve bir resimle fotoğraf çekebilirsiniz.Sadece tek bir dokunuş.

 

 

PixtoCam hangi kameranın kullanılacağını kontrol etmenize, resimleri çekmenize veya video çekmenize izin verir, flaş ayarlarını, fotoğraf çözünürlüğünü seçmenize ve bir zamanlayıcıya sahip olmanıza izin verir. Temel olarak, stok Android kamera uygulamasının ön ucundaki tüm varsayılan eylemler bileğinize yerleştirilir, bu da mükemmel bir fotoğrafı uzak mesafeden çekmek için çok kolay hale gelir.

Sanırım eksik olan tek şey, telefonun nereye gittiğini kontrol edebilme yeteneğidir.

 

PixtoCam kullanmak için , basitçe yükleyin ve kullanın Android Wear cihazdan. Uygulama Android telefonunuzda veya tabletinizde görünmüyor.

Fotoğraflarınızı seçmek için ayarlarınızı seçin ve alt kısımdaki tetik düğmesine dokunun.

 

 

Google Kamera

 

 

Bir çözüm üzerinde birkaç lira düşürmek istemediğiniz için, varsayılan Google Kamera uygulamasının bu işlevlerden bazılarını içerdiğini unutmayın. Kameranızı telefonunuzda veya tabletinizde başlattığınızda, uzaktan tetiklemeyi etkinleştirmek için Android Wear cihazınızdaki bildirime bakın.

Araç gerçekten basit, büyük mavi noktayı görüyor musun? Ona dokun.

 

 

Geri sayım başlar, telefonunuzun veya tabletinizin istediğiniz yere işaret ettiğinden ve boom‘un fotoğraf çekildiğinden emin olun.

Sonunda, çektiğiniz fotoğraf Android Wear cihazınızda görünecek. Küçük smartwatch ekranınızdaki düşük çözünürlüklü fotoğraf, mükemmel çekime sahip olup olmadığınızı belirlemek için tam olarak en iyisi değil.En azından temelleri kontrol edebilir ve gerektiğinde devam edebilirsiniz.

 

 

Unutmayın, Google Kamera ücretsizdir. Tüm telefonlar bunu kullanamaz, çalıştığını anlamak için denemeniz lazım.Biraz farklı bir şey arıyorsanız veya Google‘ın kamerası Android Wear cihazınızda veya telefonunuzda çalışmıyorsa PixtoCam‘ı denemeyi unutmayın.

 

Belirtildiği gibi, telefonunuzda veya tabletinizde kamerayı uzaktan kontrol edebilen PixtoCam gibi birkaç uygulama vardır. Bir tanesine geçmeden önce bunlardan birkaçını denemenizi tavsiye ederim.

 


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.