Alcatel 3L Sıfırlama İşlemi!

/ 1 Aralık 2019 / 343 / yorumsuz
Alcatel 3L Sıfırlama İşlemi!

Bu yazımızda sizlere Alcatel 3L fabrika ayarlarına çevirme konusunda bilgi vereceğiz. Cihazlara atılan format işlemleri genellikle donma, kasma, virüs bulaşması, ikinci el satışlar, teknik servisler gibi nedenlerden dolayı sıfırlanmaktadır. Alcatel 3L cihazınıza format atma işlemini gerçekleştirmeden önce cihazınızda yer alan rehberinizi, galerinizi, şifrelerinizi, dosyalarınızı yedeklemenizi tavsiye ederiz.

Sıfırlama işlemi gerçekleştiği zaman cihazınız ilk aldığınız haline geri döner ve içerisinde yer alan bilgiler silinir. Bu yüzden yedekleme işlemini gerçekleştirmeyi unutmayın. Ayrıca şarj seviyenizin de en az %50’nin üstünde olmasına dikkat edin. Bu durumlara dikkat ettikten sonra cihazı sıfırlama işlemine geçebilirsiniz.

Sıfırlama işlemi için ilk olarak Menüye girin. Ardından ayarlar kısmına geçin. Yedekle ve sıfırla, telefonu sıfırla, her şeyi sil adımlarını takip ederek Alcatel 3L cihazınızın resetleme işlemini gerçekleştirmiş olursunuz. Bu adımlar sayesinde cihazınız fabrika ayarlarına döner ve cihaz komple temizlenir. Bu yazımızda sizlere Alcatel 3L cihazı nasıl sıfırlayacağınız konusunda bilgi verdik. Bu konu üzerinden merak ettiğiniz soru ve görüşlerinizi yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.