Alcatel A5 LED Özellikleri ve Türkiye Satış Fiyatı

/ 30 Ekim 2017 / 2.831 / yorumsuz
Alcatel A5 LED Özellikleri ve Türkiye Satış Fiyatı

Alcatel A5 LED Özellikleri ve Türkiye Satış Fiyatı

Akıllı telefon pazarında her gün yeni bir model satışa sunulurken Alcatel markası ise ürettiği Alcatel A5 LED modeli ile bu rekabetteki yerini aldı. Alcatel Colour-Catcher teknolojisi sayesinde cep telefonunu günlük kombinine uydurmak isteyen kişilere de büyük kolaylık sağlanıyor. LED ışıkları sayesinde çok daha etkileyici bir görünüm sunan cihaz farklı mod seçenekleri sayesinde kullanımı daha da zevkli hale getiriyor.

Alcatel A5 LED Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Şu anda teknoloji marketlerin raflarında yerini alan ve Türkiye satışlarına başlayan Alcatel A5 LED Türkiye satış fiyatı olarak ise 1.099 lira uygulanıyor. Markanın perakende satış önerisi bu fiyat aralığında yer alırken bazı mağazalarda indirimli fiyatlarla yapılan satışlarda bulunabiliyor.

Alcatel A5 LED Özellikleri

Cep telefonu kamera özellikleri benim için önemli diyen kişiler için Alcatel A5 LED 8 MP flaşlı ön kamerası ile loş ortamlarda dahi kusursuz selfiler çekmenize olanak sağlıyor. Cihazın arkasında ise üst düzey özeliklere sahip olan 13 MP çözünürlüklü kamera bulunuyor. Alcatel A5 LED aynı zamanda arka kapağı LED özelliğe sahip olan akıllı cep telefonu olarak sektöre büyük bir yenilik getirmeyi de başarıyor. Arka kapağı farklı özelliklerde ayarlayarak müzik çalarken büyük bir LED gösteri yaşanmasını sağlayabiliyor ya da gelen aramalarda cihazınızın rengarenk bir görüntüye kavuşmasını sağlayabilirsiniz.

 


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Yorum yaz