Amazon Türkiye Black Friday Fırsatlarını Kaçırmayın!

/ 11 Kasım 2018 / 861 / yorumsuz
Amazon Türkiye Black Friday Fırsatlarını Kaçırmayın!

 

Amazon Türkiye Black Friday

 
Ülkemizde ki teknolojik anlamda eksikliğin ya da başka bir yorumla geriden gelmesiyle yeni çıkan teknolojik ürünlere her geçen gün ilgimiz artmaktadır. Döviz olarak tabir ettiğimiz yabancı para birimlerinin de artması sebebiyle teknolojiye duyduğumuz iştah bir hayli kabarsa da ekonomik anlamda neredeyse cebimizi deleceği için kendimizi dizginlemek zorundayız.

Bu kadar olumsuz yorumlardan sonra  bir nebze yüreğinize su serpecek ”Black Friday” etkinlik dönemindeyiz(23 Kasım) ve ihtiyacınız olan ürün varsa Amazon Türkiye‘yi takipte kalıp indirimli ürün alabilirsiniz. Size kesinlikle önerimiz bir gözünüz Fırsat Köşesinde olsun.

An itibarıyla Fırsat Köşesinde öne çıkanlara bakıcak olursak ; Xiaomi‘den Xiaomi Mi Band 2 Akıllı Bileklik (Siyah) 89,00 tl , Samsung‘dan Samsung Galaxy J7 Prime, 16 GB(Altın&Siyah) 1.050,00 tl ve daha pek çok ürün bulunuyor. Sizlerde bu gibi fırsatları kaçırmayın.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.