Amazon Türkiye Ofisi Nerede Açıldı?

/ 3 Ekim 2018 / 5.343 / yorumsuz
Amazon Türkiye Ofisi Nerede Açıldı?

Amazon Türkiye Ofisi, Amazon Türkiye Ofisi Nerede?

Dünyanın alanında en başarılı markalarından biri olan Amazon uzun süredir beklendiği üzere Türkiye ofisini açtı. İnternet üzerinden perakende satış yapan ve bu alanda dünyanın bir numaralı markası olarak gösterilen Amazon aslında uzun zamandır Türkiye’de ofis açmak için çalışmalarda bulunuyordu. Ekonomik olaylar nedeni ile bu kararını bir süre ertelemeye karar veren Amazon sonunda atağa geçti ve Amazon Türkiye ofisi açıldı. Peki, Amazon Türkiye ofisi nerede?

Amazon Türkiye Ne Zaman Açıldı?

1 trilyon dolarlık değeri ile dünyanın en büyük e ticaret alışveriş siteleri arasında tartışmasız lider olarak kabul edilen Amazon online alışveriş sitesi Türkiye ofisini açtı. Şirket aslında açılışı bu yazın başında yapacaktı ancak Amerika ile Türkiye arasında patlak veren sorunlar açılışın ertelenmesine neden olmuştu. Amazon Türkiye ofisi açılışı bu nedenle 19 Eylül 2018 tarihine ertelendi. Amazon Türkiye Ofisi 19 Eylül Çarşamba günü düzenlenen tören ile İstanbul’da açıldı.

Amazon Türkiye Ofisi Nerede?

Amazon Türkiye ofisi beklendiği üzere İstanbul’da açıldı. Şirket Türkiye’de tüm büyük markaların merkez ofislerini açmayı tercih ettiği İstanbul’da ofis açtı. Ancak Amazon açılışının ardından geçen ilk bir hafta içerisinde fiyatların yüksek olması nedeni ile oldukça büyük eleştirilere maruz kaldı. Tüketiciler yurtdışı fiyatlara oranla Türkiye’de fiyatların yüksek tutulmasından şikayet ederken yerli siteleri tercih edeceklerini söyleyen kişi sayısı da oldukça fazla.

 


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.