Android Cihazda En İyi Tarayıcılar

/ 22 Kasım 2019 / 450 / yorumsuz
Android Cihazda En İyi Tarayıcılar

Android cihaza sahipseniz ve internete bağlanırken tarayıcınızla alakalı olarak sorun yaşıyorsanız sizlere en iyi performansa sahip tarayıcılardan bahsedeceğiz. Aşağıda yer alan tarayıcıların yanında linklerini de vermiş olacağız. Linklerine tıklayarak hoşunuza giden tarayıcıyı kullanabilirsiniz.

Google Chrome Beta

En iyi tarayıcıların başında gelen Google Chrome Beta’yı indirmek için bu linke tıklayabilirsiniz. Bu tarayıcı kullanarak veri tasarrufu, sesli arama, senkronizasyon gibi çoğu özelliği desteklemiş olursunuz.

Opera

Çoğu kişinin tercih ettiği tarayıcılar arasında yer alan Operayı siz de tercih edebilirsiniz. Hızlı bir şekilde sonuç alacağınız tarayıcıyı indirmek için bu linke tıklamanız yeterli olacaktır. 

Android Firefox

Dizüstü bilgisayarların tercihi olan Firefox, Android sürümünü indirerek güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz. Bu linke tıklayarak akıllı cihazlarınızda da kullanabilirsiniz.

Hover Browser

En iyi tarayıcı listesine girenlerden biri de Hover Browser’dır. Bu tarayıcıyı cihazına yüklemek için de bu linke tıklamanız yeterli olacaktır. 

Uc Browser

Hızlı video indirme, aramalara hızlı bir şekilde yanıt verme özelliği olan Uc Browser’ı indirmek istiyorsanız bu linke tıklamanız yeterli olacaktır.  

İcab

Hızlı yanıt verme özelliğine sahip olan bu tarayıcıyı rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Eğer bu tarayıcıyı yüklemek istiyorsanız da bu linke tıklamanız yeterli olacaktır.

Dolphin Android

Son olarak bu tarayıcıdan bahsedelim. İnternette dolaşırken kesinti yaşamadan aradıklarınıza hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlar. İndirmek için bu linke tıklamanız gerekmektedir.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.

Benzer Konular