Android Cihazlarda Gizli Video Çekimi Uygulaması Nasıl Kullanılır?

/ 2 Temmuz 2018 / 1.571 / yorumsuz
Android Cihazlarda Gizli Video Çekimi Uygulaması Nasıl Kullanılır?

Android Cihazlarda Gizli Video Çekimi Uygulaması Nasıl Kullanılır?

İster işyerinde güvenlik amaçlı, isterseniz de şaka amaçlı kullanmak için gizli video çekimi yapmak isteyen kişilerin sayısı her geçen gün artmaya devam ediyor. Bu konuda İOS platformu ile kıyaslandığında kullanıcılarına oldukça geniş bir hareket alanı sunan Android işletim sistemi farklı çok sayıda uygulama ile bu amacınıza ulaşmanızı sağlıyor.

Secret Video Recorder Uygulaması

Gizli video çekmek isteyen kişilere son derece kaliteli hizmet sunan uygulamaların başında yer alan Secret Video Recorder uygulaması tamamen ücretsiz olarak indirilebiliyor. Uygulama kullanıcılara 2 ana farklı yöntem ile gizli video çekme imkânı sunuyor. Bunlardan ilki zamanlama ile gizli video çekme özelliği olurken ikincisi ise tek bir tuşa basarak gizli video çekme imkânı sağlayan yöntem oluyor.

Secret Video Recorder Zamanlama Modu İle Gizli Video Çekimi Yapma

Gizli kamera çekimi yapmak isteyen kişilere sunulan seçeneklerden biri olan zamanlama modu kullanarak gizli video çekimi özelliğini kullanmak için tarih, saat, kullanılacak kamera ve video çekim süresi gibi bilgileri girerek dilediğiniz anda video çekimi yapabiliyorsunuz. İkinci yöntem olan tek tuşla video çekme yöntemi için ise ilk olarak widget bölümüne giriş yaparak 1X1 widget boyutunda olan Secret Video Recorder uygulamasını ana sayfanıza taşıyın. Bu tuşa dokunduğunuz anda uygulama hemen gizli video çekimine başlayacaktır. Bu yöntem sayesinde aniden ortaya çıkan durumlarda dahi kısa sürede hemen gizli video çekme özelliğini aktif hale getirebilirsiniz.

Secret Video Recorder Uygulaması İndir

 


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.