Android Cihazlarda Pubg İndirme Sorunu Çözümü

/ 6 Ocak 2021 / 2.565 / yorumsuz
Android Cihazlarda Pubg İndirme Sorunu Çözümü

Son zamanların en başarılı ve popüler oyunlardan birisi olan Pubg oyunda bazen her şey yolunda gitmeyebiliyor. Bu oyunu duyan ve oynama isteklisi olan kullanıcılar bazen sorunlarla karşılaşabiliyor. Bu Pubg sorunlardan biride indirme esnasında yaşanan problemler, hatalardır. Pubg bazı android telefonlarda birtakım sorunlar çıkarabiliyor ve çoğu pubg oynayanı bu durumdan oldukça rahatsız. Peki bu sorunları nasıl çözeriz?

Popüler oyunu indirmeye çalışırken yaşanan problemi çözmek, sorunu gidermek için aşağıda vereceğimiz çözüm önerileri denemenizde fayda vardır.
-İnternet bağlantınızı kontrol ediniz. Eğer internet ağınızda bir sorun varsa Wifi bağlantınızı kontrol ediniz. Gerekirse cihazınızı yeniden kapatın ve tekrar açınız. Mobil internet bağlantınızı kullanın.
-Google hesabınızla alakalı bir sorun olabileceğini düşünerek Google hesabınızı kaldırın farklı bir Google hesabıyla indirmeyi deneyin.
-Ayarlar > Uygulamalar > Google Play Store bu adımlarla gelerek “Verileri temizle”, “Önbelleği Temizle” bu işlemleri yerine getirin.
-Yukarıda en sıklıkla yapılan, kullanılan problemleri giderme yöntemleridir. Son olarak cihazın işletim sisteminin güncel olduğundan emin olunuz. Eğer Android güncellemesi varsa bu güncellemeleri yapmayı unutmayın.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.