Android Cihazlarda Silinen Dosyaları Nasıl Bulabilirim?

/ 28 Ağustos 2019 / 825 / yorumsuz
Android Cihazlarda Silinen Dosyaları Nasıl Bulabilirim?

Akıllı cihazlarda olan teknoloji sayesinde işlerimizi kolay bir şekilde halledebiliyoruz. Kısa yolları kullanarak işlerimizi çabucak halledebiliyoruz. Bazen silmek istediğimiz dosyalar olabilir ve bunları yanlışlıkla tümünü seç yapıp silebiliriz. Yanlışlıkla silinen ya da sildikten sonra pişman olduğunuz dosyalar varsa bunları geri getirebilirsiniz.
Silinen dosyaları geri alamadığınız için sorunlar yaşayabilirsiniz. Ancak Android işletim sistemine sahip cihazınız varsa bu dosyaları geri getirebilirsiniz. EaseUS MobiSaver for Android Free 5.0 uygulaması sayesinde kaybettiğiniz ve sildiğiniz tüm dosyalara ulaşabilirsiniz. Bilgisayarınıza indirip kurulumu gerçekleştirdikten sonra bu uygulama üzerinden silinen dosyalarınızı kurtarabilirsiniz. MobiSaver for Android Free 5.0 uygulaması ücretsiz bir uygulama olduğunu da hatırlatalım. Bu uygulamayı indirmek için bu linke tıklayabilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.