Android ekran videosu çekme uygulaması 2019

/ 11 Haziran 2019 / 453 / yorumsuz
Android ekran videosu çekme uygulaması 2019

Gelişen teknoloji ile beraber Android ve iOS platformlarında birçok uygulama geliştiricisi hayatımızı kolaylaştırmak için uygulamalarını geliştirmeye devam ediyor. Ancak bu uygulamaların arasında en fazla dikkat çekenler ise masaüstü ortamlarda kullanmış olduğumuz ekran görüntüsü çekme uygulamaları oluyor.

Hepimizin merak ettiği konu ise Android platformunda ekran görüntüsü yada video kaydı çekmek için kullanılan uygulama nedir? Sorusu oluyor. Ekran video çekmek için Android platformunda birçok uygulamanın yer aldığını hepimiz biliyoruz. Ancak çoğunluğu root erişim izni istemekte.

Az Screen Recorder, uygulaması ilk tercihimiz olurken, Youtube Gaming ile Mobizen gibi APK uygulamalarını sizlerde indirerek kullanabilirsiniz. Bu uygulamalar ile ekran videosunu çekebilir ve videoyu kaydedebilirsiniz. Daha sonra ise paylaşım yapmak istediğiniz yere yükleyebilirsiniz.


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1988 yılında İzmir'de doğdum. Elazığ Fırat Üniversitesi'nde Muhasebe bölümünü okudum. Yazarlık konusuna ise 23 yaşındayken bir hevesle başlayıp, her geçen gün kendimi bu işe bağlayarak yoluma devam ettim. Yaklaşık 8 yıldır bu işle meşgulüm. Kendi sitelerimi açıp defalarca satışını gerçekleştirmeme rağmen, editörlüğü bırakmadım. Yazmak bence para için tek değil, hobi amaçlı yapılan bir meslektir.