Android için 10 en iyi vücut geliştirme uygulamaları ve halter uygulamaları!

/ 13 Ekim 2018 / 2.081 / yorumsuz
Android için 10 en iyi vücut geliştirme uygulamaları ve halter uygulamaları!

 

Android için en iyi vücut geliştirme uygulamaları

Vücut geliştirmek hiç kolay olmasada imkansızda değildir. Bir egzersiz rutini yaratır, ağırlık kaldırır, gelişmeye başlar ve devam edersiniz. Akıllı telefonunuz açıkçası sizin için ağırlık kaldıramaz. Bununla birlikte, ne yaptığınızı takip etmek ve egzersiz programınızı planlamanıza yardımcı olacak bir araç olarak harika çalışabilir. Birkaç tür vücut geliştirme uygulaması vardır. Gelişmeleri takip etmenize yardımcı olan ve egzersiz rutinlerini planlamaya yardımcı olan uygulamalar vardır. Son olarak, hepsini yapabileceğiniz uygulamalar var. Tüm bu halter uygulama stillerine bir göz atacağız. İşte Android için en iyi vücut geliştirme uygulamaları!

Gym Workout Tracker & Trainer for weight lifting

Fitness22(fitness grubu), kuvvet eğitimi ve kardiyo uygulamaları konusunda geniş bir aileye sahiptir. Bunlardan herhangi birini kullanabilirsin. Bizler, Gym Workout Tracker uygulamasına hayran kaldık. Bu uygulamda, her şeyden biraz var. Çeşitli egzersiz ve rutin dersler, videolar ve bunun gibi şeyler bulunuyor. Ayrıca uygulama 3.000‘den fazla egzersiz, rutinler ve varyasyonlar, yeni başlayanlar, ara ürünler ve uzmanlar için rutinleri ve çok daha fazlasını sunar. Bu, tüm fitness ihtiyaçlarınızı karşılamaya çalışan ağır bir uygulamadır. Basit bir şeye ihtiyaç duyanlar bunu kullanmamalıdır. Ücretsiz bir şeyler alırsın. Abonelikler garip bir şekilde sunulur fakat rekabetçi fiyatlandırmaya sahiptir. Ayrıca ömür boyu kullanım için tek bir ücret ödeyebilirsiniz.

 

 

Gym Workout Tracker  Google Play İndir

 

FitNotes – Gym Workout Log

FitNotes iyi, basit bir spor salonu günlüğü uygulaması. Fitnesinizi izler ve egzersizlerinizde size istatistik verir. Bu tamamen özelleştirilebilir. Yeni bir egzersiz ekleyin , ağırlığınızı girin ve istediğiniz zaman egzersiz sonuçlarınızı hatırlayabilirsiniz.  Egzersizler direnç yada kardiyo olarak ölçülür ve oradan kişiselleştirilir. Bu konuda söylenecek başka bir şey yok aslında. Hiçbir ekstra saçmalık olmadan mükemmel yetkin bir egzersiz izci uygulaması. Ayrıca tamamen ücretsizdir. Geliştiriciye yardımcı olmak istiyorsanız isteğe bağlı bir ücretli destekçi sürümü var.

 

FitNotes Google Play İndir

 

Ev Egzersizleri – Ekipmansız

Mükemmel bir ev fitness uygulaması. Kullanımı için sanal bir ton egzersizleri var ve ekipman gerektirmez. Hala ekipmanı için bir spor salonuna gitmenizi tavsiye ediyoruz, ama bu evde de egzersiz yapmak için iyi bir yol. Çeşitli egzersizler, rutinler, uzanımlar ve diğer antrenmanlara sahiptir. Hatta egzersizlerin nasıl çalıştığını gösteren animasyonlar da var. Leap Fitness(fitness grubu), geliştirici, bir sürü başka vücut geliştirme uygulaması da var. Oldukça sağlam bir halter uygulamaları ailesi. Nispeten ucuzdurlar.

 

 

Ev Egzersizleri Google Play İndir

 

JEFIT Workout Tracker, Weight Lifting, Gym Log App

JEFIT, en popüler egzersiz planlayıcılarından ve fitness takipçilerinden biridir. Aynı zamanda vücut geliştirme için çalışıyor. Uygulamanın ücretsiz sürümü, çapraz platform desteği, vücut durumu izleme, bir eğitim günlüğü ve JEFIT‘in egzersiz veritabanına erişim içerir. Abonelik sürümü, daha iyi raporlama, arkadaşlarla karşılaştırma ekler ve reklamları kaldırır. Yine de ücretsiz sürüm çoğu insan için iyidir. Bu gelişmeleri ölçmek için iyi ve küçük bir uygulama. Hepsi bir arada uygulama, bu yüzden umursamadığınız kardiyo ve diğer fitness aktiviteleri gibi bir şeyler görebilirsiniz.

 

JEFIT Google Play İndir

 

Pro Gym Workout (Gym Workouts & Fitness)

Pro Gym Workout vücut geliştiriciler için iyi bir egzersiz uygulaması.  120 bireysel egzersiz bulunur. Ek olarak, yeni başlayanlar, ara ürünler ve uzmanlar için programlar vardır. Ayrıca vücudun tüm önemli bölümleri için egzersizler var ve özellikle bunu beğendik. Ayrıca bir BMI hesap makinesi, protein hesap makinesi, yağ hesap makinesi (gıda için) ve çeşitli egzersiz izleme ve eğitim özellikleri de dahil olmak üzere çeşitli araçlar elde edersiniz. Uygulama içi satın alımlar olarak kullanılabilen birçok özellik vardır. Uygulama içi satın alma biraz pahalı ama hiçbir şey satın almadan ücretsiz olarak uygulamanın çoğunu deneyebilirsiniz.

 

Pro Gym Workout Google Play İndir

 

Strong: Exercise Gym Log, 5×5

Güçlü: Egzersiz Spor Salonu Günlüğü, ismindende anlaşılacağı gibi uygulamanın amacınıda ismine eklemişler. Hepsi bir arada stil uygulaması. Fitnesinizi takip edebilir ve uygulamada çeşitli egzersizler ve rutinler bulabilirsiniz. 200 egzersiz, dahili zamanlayıcı, ısınma hesap makinesi, bulut yedeklemeleri ve daha fazlasını içerir. Aylık ve yıllık aboneliklerin yanı sıra ömür boyu satın alma vardır. Bunu diğer uygulamalarda ücretsiz olarak alabilirsiniz. Fakat, özellikle bu uygulamanın ne kadar basit çalıştığını ve halterinizi takip edebilmenin çeşitli yolları vardır.

 

Strong: Exercise Gym Log Google Play İndir

 

StrongLifts 5×5 Workout Gym Log & Personal Trainer

StrongLifts 5×5 kuvvet eğitimi için bir uygulama. Popüler StrongLifts egzersiz rutini kullanır ve ilerledikçe ilerlemenizi izler. Diğer özelliklerden bazıları set zamanlayıcı, izleme için bir takvim, İşletim sistemi desteği ve diğer bazı düzgün şeyler içerir. Bir seferde yaklaşık 45 dakika boyunca haftada birkaç gün egzersiz yaparsınız. Cihazları değiştirdiğinizde, bir şeyleri sarsmak için A / B egzersizlerini yaparken bulut yedeklemelerini alırsınız ve her şeyin nasıl çalıştığını göstermek için bir ton egzersiz videosu vardır. Egzersiz rutinleri izleyebildiğiniz için iyidir, fakat kuvvet antrenmanı çok etkilidir.

StrongLifts 5×5 Google Play İndir

 

Powerlifter – 531 Weightlifting Log

Wendler Log, özellikle vücut geliştiriciler için bir halter günlüğüdür. Uygulama ayrıca, her hafta ağırlığınızı artıran, hesap makinesi ve Wendler rotasına gitmek istediğiniz durumda 5-3-1 hesap makinesi gibi bazı eğlenceli şeyler içeriyor. Koşucular veya başka herhangi bir kardiyo aktivitesi için araçlara sahip değildir. Ücretsiz sürüm, özelliklerin çoğu ile birlikte gelir. Tek bir 7,50 TL’lik uygulama içi satın alma karşılığında hiç reklam görmeden her şeyi satın alıp kullanabilirsiniz.

 

Powerlifter Google Play İndir

 

WORKIT – Gym Log, Workout Tracker, Fitness Trainer

Workit, bir egzersiz izleyicisi ve egzersiz rutinlerinin bir başka kombinasyonudur.  Gerçek rutinlerden ziyade sizi izleme üzerine biraz daha odaklanıyor. Bir egzersiz kaydedici alırsınız. Sadece ne yaptığınızı, kaç kez yaptığınızı, ne kadar süre ve uygulamada kalacağınızı söylersiniz. Bazı kendine ait egzersizler mevcut fakat çoğu daha önce görmediğiniz bir şey değil.

 

WORKIT Google Play İndir

 

You Are Your Own Gym by Mark Lauren

Güç antrenmanı için mükemmel bir egzersiz uygulaması. Ekipman gerektirmeyen çeşitli vücut geliştirme egzersizlerine sahiptir. 200 ekipmansız egzersiz var. Ayrıca, tüm 200 alıştırmada video eğitimlerine erişmenizi sağlayan isteğe bağlı bir eklentide edinebilirsiniz. Bir spor salonuna gidemediğiniz günlerde bile size antrenmana devam etme olanağı verir. Aynı zamanda 15,06 liralık bir fiyatı vardır. Bu, bir kaç küçük izleme özelliği olsada, tamaımına yakını egzersiz rutinleri içerir.

 

 

You Are Your Own Gym by Mark Lauren Google Play İndir


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Benzer Konular