Android için en iyi AR oyunları: eğlenmek için gerçekliği artırın!

/ 29 Ekim 2018 / 524 / yorumsuz
Android için en iyi AR oyunları: eğlenmek için gerçekliği artırın!

 

Android için en iyi Arttırılmış Gerçeklik Oyunları

Artırılmış gerçeklik(Augmented Reality) mobil oyunları açısından piyasa şu anda havalı oyunlarla doluyor ve Apple yeni AR teknolojisini gösterdikten sonra, bu benzersiz oyun tarzı için daha büyük bir iştah olmamıştı. İşte bugün Android cihazınızda oynayabileceğiniz en iyi AR oyunlarının yuvarlanması.

Pokémon GO

Herkes şimdiye kadar Pokémon GO‘yu duydu, ama oyun bir sebepten dolayı meşhur! İkonik Japon video oyunu, manga, TV ve film dizisinin resmi karakterlerinin üstünde ve ötesinde, oyun; artırılmış gerçekliği ana akım haline getirmede gerçek bir öncü oldu.

 

Telefonunuzun GPS‘ini kullanarak, en sevdiğiniz sanal oyunun peşinde gerçek dünyayı gezebilirsiniz. Nadir canavarları yakalamak için dünya çapında zamanlanmış etkinlikler de vardır. Pokémon serisinin taraftarları için teknolojiyi ve mutlak zorunluluğu hiç denemediyseniz almanız en basit ve en kolay AR oyunlarından biridir.

Pokémon GO Google Play İndir

 

The Walking Dead: Our World

İnanılmaz popüler TV şovuna dayanan (aynı isimde bir grafik romanına dayanan) The Walking Dead: Dünyamız, oyuncuları zombi istilacı bir evrende yerle bir ediyor. Oyun zombileri dünyaya koymak için AR kullanıyor.

 

The Walking Dead serisinden evinizin ya da dışarıdaki karakterlerin yanında savaşırsınız. Ayrıca silahları yükseltmek için para, altın ve enerji toplamanız  gerekir.

LEGO BrickHeadz Builder

Bir başka popüler oyunda bu yaratıcı bulmaca oyunudur. Oyuncular, oyunda ilerlemek için bulmacaları çözmeden önce sanal LEGO modelleri oluşturmalıdır. Oyun çok zor değil fakat yaratıcılık için ilginç legolar oluşturmanız gerekir.

Kreasyonların nasıl göründüğü ve nasıl davrandığı da dahil olmak üzere bu oyundaki her şeyi özelleştirebilirsiniz. Ayrıca oyun deneyiminizi etkileyecek reklamları içermez.

Ingress

Ingress bugün yaşayabileceğiniz en derin ve en sürükleyici AR oyunlarından biridir. Keşif tabanlı oyun, tüm Avrupa’da gizemli bir enerjinin keşfedildiği bir arka plan ile birlikte gelir ve bir taraf seçmek sizin işinizdir.

 

Ingress 2015 yılında Japon Medya Sanatları Festivali’nde Büyük Ödül kazandı ve o zamandan bu yana oyun bugünkü haline gelmek için çeşitli güncellemelerden geçti. İyi oyunlar.

Ingress Google Play İndir

 

Jurassic World Alive

Jurassic World Alive oyunu dinozorları bulmak, toplamak ve savaşmak için gerçek dünyayı keşfetmeyi içerir. Harika görünüyor ve bu çok önemli bir soundtrack var!

Ayrıca dinozor koleksiyonunuzu sosyal medyada paylaşabilir ve toplanan hayvanların resimlerini çekebilirsiniz. Oyun, aylık ücretli bir üyelik modeli kullanıyor.

My Tamagotchi Forever

Bugün Android‘de oynayabileceğiniz en iyi AR oyunlarından biri BANDAI NAMCO’nun izniyle geliyor. Tamagotchis’i 90’lardan hatırlıyor olabilirsiniz. Japon çılgınlığı beş dakikalık bir şöhrete sahipti ancak AR formunda. Oyunda, mutfak masanıza veya benzerine ışınlanabilen zenginleştirilmiş bir gerçeklik şehri olan Tamatown’ı keşfedeceksiniz. Aynı zamanda Tamagotchi’nize de, eski günlerdeki gibi, iyi bakmanız gerekecek.

 

Tamagotchi Forever, sevimli ve iyi tasarlanmış oyundur. Sadece zombilerden ya da sonsuz kanlı çatışmalara karışmaktan daha rahatlatıcı bir şey isteyen çocuklar ve oyuncular için harika bir seçimdir.

My Tamagotchi Forever Google Play İndir

 

TableZombies Augmented Reality

Zombilerden kurtulmak ve bazı yıkımlar yaratmak istediğiniz zamanlar vardır. TabelZombies çeşitli harita ve silahlarla birlikte gelir mükemmel oyun zevki sunar.

Tam bir deneyim elde etmek için düz bir yüzeye ve bir işaretçi haritasının çıktısını almanız gerekir. Geliştirici, SRG United Solutions, haritayı en iyi sonuç için A3 boyutunda yazdırmanızı önerir.

TableZombies Augmented Reality Google Play İndir


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.