Android için en iyi bulmaca oyunları

/ 2 Ekim 2018 / 1.073 / yorumsuz
Android için en iyi bulmaca oyunları

 

 En iyi bulmaca oyunları

 
Bulmaca oyunları basit bir fikirle basit bir oyun türleriydi. Zaman öldürmek için keyifli bulmacaları çözersin. Aslında, tüm platformdaki en popüler türlerden biridir. 2048 gibi basit viral oyunlar ile başladı ve Monument Valley ve Telltale Games başlıkları  gibi gerçekten eğlenceli deneyimlere dönüştü . Bu günlerde Android‘de ciddi olarak iyi bulmaca oyunları bulabilirsiniz. Bu oyunlardan bazıları aslında hikayeler ve hatta gerçekten iyi grafikler ile oldukça yoğun ve karmaşıktır. Bu liste neredeyse her yıl değişiyor ve 2018 farklı değildi. İşte Android için en iyi bulmaca oyunları.

 

 

All That Remains

 
Bir kaçış bulmaca oyunudur. Oyuncular bir sığınakta uyanırlar ve kötü bir şey olmadan önce yollarını bulmaları gerekir. Sığınağın her odasında bir sürü bulmaca var. Ayrıca iki yönlü bir radyoda karakterin kız kardeşi ile iletişim kurarsınız. Kesinlikle en iyi kaçış odası oyunu. Ücreti ise 9,09 liradır.

 

 

All That Remains Google Play İndir

 

Machinarium

 
Oyunda  eğlenceli bulmacalar, kendine özgü bir sanat tarzı ve basit oyun mekaniği bulunuyor. Temel olarak, ipuçlarını ve bulmaca çözümlerini bulmak için oyun dünyasının etrafında dolaşırsınız. Küçük hikayesi mevcuttur. 10,99 lira karşılığı satınalırsınız ve oyunu satın aldıktan sonra uygulama içi satın alma işlemi yoktur.

 

Machinarium Google Play İndir

 

Friday the 13th: Killer Puzzle

 
Bu oyun zayıf midesi olan çocuklar veya yetişkinler için değildir. Aksi halde olağanüstü korku-bulmaca oyunudur.  Uygulama içi satın alma işlemleriyle ücretsiz olarak indirilebilir, ancak bu ücretsiz bir oyun değildir.

 

Friday the 13th: Killer Puzzle Google Play İndir

 
 

Bridge Constructor Portal

 
Oyun öncelikle Bridge Constructor teknisyenlerine sahiptir. Seviyenin bir ucundan diğerine çeşitli strateji ve parçalar ile bir köprü inşa edersiniz. Portal mekaniği, her seviyeyi daha eğlenceli ve zor hale getirir. 60 seviyeleri (test odaları), çok sayıda Portal referansı (ses oyunculuk dahil) ve Google Play Oyunlar başarıları gibi bazı ekstra içerikler içerir. Bridge Constructor Portal, uygulama içi satın alma veya reklam olmadan 17,99 lira tutar. Bu mükemmel bir bulmaca oyunudur.

 

Bridge Constructor Portal Google Play İndir

 

Faraway 3: Arctic Escape

 
Faraway 3: Arctic Escape, 2018’den yeni bir bulmaca oyunudur. The Witness gibi konsol oyunlarına benzer çeşitli bulmacalar içerir. Çeşitli tahtalarınız var ve her bir adımın çözülmesi gerekiyor. Oyunun her birinde bir hikaye çizgisi ile birlikte çeşitli bulmacalar ile 18 aşamaları vardır. Bu aynı zamanda serinin üçüncü oyunu ve önceki iki de oldukça iyi. Üçü birlikte iyi bir eğlence ortamı sağlamalı. Üçüncüsünde dokuz serbest seviye var ve geri kalanı ücretli.

 

Faraway 3: Arctic Escape Google Play İndir


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Benzer Konular