Android için en iyi drone uygulamaları

/ 19 Nisan 2018 / 1.884 / 1 Yorum
Android için en iyi drone uygulamaları

Android için en iyi drone uygulamaları

Drone’nunuzu uçurmak istiyorsunuz ve mobil cihazınızı deneyime dahil etmek istiyorsanız, bazı uygulamaları indirmeniz gerekecek, ancak hangi uygulamayı yükleyeceğiniz konusunda fikriniz yoksa lütfen aşağıdaki bilgiler ışığında kendinize bir uygulama edinin. İşte En iyi drone uygulamalarından bazıları

Uçuş deneyiminizi geliştirmek için bu listeyi yeni ve heyecan verici uygulamalarla düzenli olarak güncelleyeceğiz. Hatırlatıcı, uçağı FAA uygulaması ile uçmadan önce drone’nuzu FAA’ya kaydettirmelisiniz. Airmap yeni işlevler ekledi, artık bu eşleme uygulamasını belirli uçakları kontrol etmek için kullanabilirsiniz.

Drone’yla ne yapmayı umuyorsunuz? Belki de bunu yasal tutmaya çalışıyorsunuz, belirli bir yerde uçabileceğinizden emin oluyorsunuz, bunun için bir uygulama var. Belki de uçuşlarınızı takip etmenize yardımcı olacak bir kayıt hizmeti arıyorsanız, bunun için araçlar da vardır, ya da sadece bir hava raporu isteyebilirsiniz. İhtiyacınız drone’unuza bağlı olarak değişecektir.

Üretici olmayan bir uygulamanın sizin için neler sunabileceği hakkında bir fikir edinmek için listeye devam edin. Yeni ve faydalı bir şey bulmanıza yardımcı olmayı umuyoruz.

En İyi Android Dron Uygulamaları : Google Earth

Bildiğiniz gibi, herhangi bir drone ile yapman gereken ilk şey (kayıt olduktan sonra), onu uçurmak için bir yer bulmaktır. Gerçek şu ki, bizim listede bugün bazı drone adanmış haritalama uygulamaları var, uçmanın güvenli olduğu yeri göstermek için harikalar. Uçacak güvenli yerler bulabilirsiniz, ancak bu noktaya gelmeden önce, neden Google Earth’ü uçmak için olağanüstü yerler bulmak için araştırmıyorsunuz? Google Earth, mobil cihazınız için ücretsizdir ve web’de de mevcuttur.

Google Earth İndir

En İyi Android Dron Uygulamaları : Airmap

Airmap, potansiyel bir uçuş yerini haritalamaktan çok daha fazlasını yapan veya uçuşunuzun kaydını tutmanıza yardımcı olan araçlardan biridir. Microsoft ve Qualcomm gibi şirketlerin desteğiyle, Yuneec gibi drone oyuncularına değinmeden, Airmap hızla ticari uçak uçuşu için de facto aracı haline geliyor. Onların drone haritalama, geo-eskrim ve uçuş araçları ticari araçlarını korkutmak izin vermeyin, kendi mobil uygulamasında gerçek zamanlı trafik uyarılarını kullanın. Temel ihtiyaçlarınız için veya ticari pilot çalışmalarınız için Airmap’e göz atın.
Nisan 2018’i güncelleyin: Airmap artık DJI drone’nuzu kontrol edebilir! Onlar aslında DJI Mavic Air, Mavic Pro ve daha fazlası gibi makineleri uçurmak için işlevsellikte inşa ettiler.

AirMap for Drones

En İyi Android Dron Uygulamaları : B4UFLY

Bu, uygulama, her birinin 5 mil yarıçapını görüntüleyen, etrafında en ayrıntılı havaalanı listelerinden birini sağlar.

2017’deki bu kısa çizgiden başka, uçmadan önce drone’nuzu FAA’ya kaydettirmeniz gerekiyor. Bu bir öneri veya isteğe bağlı bir şey değildir, eğer drone’nuz 0,55 lbs’den daha ağırsa, kayıt numaranızı kaydettirmeli ve eklemelisiniz. Süreç basit, ancak 5 dolara mal olacak ve en az 13 yaşında olmalısınız. Bu kayıt sizi, sizi tanımanızı tavsiye ettiğimiz drone uçuşu için FAA kurallarına maruz bırakacaktır.

B4UFLY

En İyi Android Dron Uygulamaları : Hover – Drone & UAV pilot app

Hover, Airmap tarafından sağlanan şekilde haritalama ve konum bilgisi sağlamanın yanı sıra hava durumu bilgisini ekleyen düşük bir uygulamadır. Bir bakışta, Hover uçmanın güvenli olup olmadığını size söyleyebilir. Görünürlük, rüzgar, konum ve daha fazla göz önünde bulundurularak, Hover ihtiyacınız olan tek drone uygulaması olmayabilir fakat gayet güzel özelliklere sahipŞimdi mobil cihazınız için Hover’ı yakalayın.

Hover – Drone & UAV pilot app

En İyi Android Dron Uygulamaları : DroneDeploy

Sıradaki, ilk dahil etmek için tereddüt ettiğimiz bir uygulama. Herhangi bir satıcıya odaklanmayan en iyi drone uygulamalarının bir listesini yapmayı umuyorduk, gerçek şu ki, DJI çok önemli bir oyuncu ve bu uygulama çok havalı, karşı koyamadık. Eğer Phantom 3 ve daha yeni bir DJI drone’nun hemen yanındaysanız, uçan makineniz için alternatif bir kontrolör olarak DroneDeploy’a bir göz atın. App drone için gelişmiş uçuş planlama ve özerk kontrol sağlar. Bir koordinat yolu seçin ve drone’nuzu rotayı izleyin, hareket halindeyken uygulama kontrol kamerasının pozuna ve çok daha fazlasına sahip olun. Şimdi DroneDeploy’a göz atın.

DroneDeploy

En İyi Android Dron Uygulamaları : UAV Forecast

Neredeyse tamamen havaya odaklanan UAV Forecast, uçmanın güvenli olup olmadığına karar vermenize yardımcı olacak ayrıntılı rüzgar ve hava durumu bilgilerini sağlamaya çalışmaktadır. Uygulamanıza drone’nuzun parametrelerini söyleyin, daha sonra bugünün uçulacak gün olup olmadığını hızlı bir şekilde belirtebilirsiniz. Rüzgar hızı ve yönü, rüzgar soğutması ve sıcaklığı, bulut örtüsü, görünürlük ve daha fazlası dahil olmak üzere bir dizi pilot bilgi verilir. UAV Forecast, dışarıdaki diğer uygulamalar tarafından dışarıda bırakılmamakla birlikte, görünür no-fly bölgeleriyle de haritalama sağlıyor. Hava ihtiyaçlarınız için kontrol edin.

UAV Forecast for DJI Quadcopter & UAV Drone Pilots

En İyi Android Dron Uygulamaları : Kittyhawk

Kittyhawk: Drone Operations, uçuş öncesi kontrollerden uçuş sonrası analize kadar her şeyi içeren sağlam bir uygulama ve platformdur. Kittyhawk sizi havaya ulaştırmak ve gökyüzündeki zamanınızın çoğundan yararlanmaya hazır iddialı bir uygulama ve platformdur.

Kittyhawk for DJI UAS UAV Drone Pilots & RPIC Ops

En İyi Android Dron Uygulamaları : Pix4D

Bu uygulama ücretsizdir, ancak arkasındaki yazılım değildir. Diyelim ki, Pix4D drone’nuz için güçlü bir 3D haritalama aracıdır. DroneDeploy gibi, Pix4D birçok popüler dron için programlanabilir uçuş rutinleri sunar (sadece DJI değil), ancak gelişmiş 2D ve 3D çıkış için görüntüleme verilerini yakalar. Söylediğim gibi, PC’nizde en pahalı olanı bulmak için bazı pahalı yazılımlara ihtiyacınız olacak, ancak çıktı oldukça kaygan – en azından ticari / iş 3D haritalama anlamında kullanılabilir.

Pix4Dcapture

Not : Pix4D’ye bakmış veya kullanılmış olabilir ve hatta bunu bilmiyor olabilirsiniz. Yuneec gibi üreticiler haritalama ve daha fazlası için Pix4D kullanarak temel uygulamalarını oluşturuyorlar. Önümüzdeki iki yılda bir göz atmak için en iyi drone uygulaması için bir ödül veriyor olsaydık, Pix4D bugün bizim seçimimiz olurdu.

En İyi Android Dron Uygulamaları : Sun Surveyor

Açık hava fotoğrafçılığı neredeyse tamamen güneş ışığını idare etme meselesidir, bu hiçbir zaman dron fotoğrafçılığından daha gerçek değildir, çünkü orada hiçbir gölge yoktur. Güneşin ve ayın nerede olacağını tahmin etmek yerine, neden kesin olarak bilmiyorsanız, Sun Surveyor bunu büyük bir doğrulukla yapar. Mükemmel güneş veya ay pozisyonu, ancak bir uygulama uzaklıktadır. Güneş Surveyor (Sun & Moon) Android için Uygulama fiyatı $ 7.99

Sun Surveyor

En İyi Android Dron Uygulamaları : Verifly

Sigorta modern gün yaşamanın önemli bir parçası. Her ay bir primi ödediğiniz araba veya ev sigortanızın aksine Verifly talep üzerine farklı bir şey yapıyor. Bu fikir basittir, uçuşlarınız, özellikle de ticari operasyonlarınız, ya çok az ya da çok yayılmış ve tam zamanlı sigorta kapsamı için öngörülemez. Doğru başlangıç ​​saatini ve bitiş saatini kaydetmenize izin verir, daha sonra sadece kullandığınız şeyi ödersiniz. Yaklaşık 10 $ / saat başlar. Gerçek kapsama alanıyla ilgili daha fazla ayrıntı görmek için aşağıdaki indirme düğmelerine basın. Politikalar Global Aerospace, Inc. tarafından yazılmıştır.

Verifly – Drone Insurance Now

En İyi Android Dron Uygulamaları : Litchi for DJI

Hepimiz en sevdiğimiz DJI uçaklarını uçurmak için resmi DJI GO / DJI GO 4 uygulamasına ihtiyacın olduğunu biliyoruz, değil mi? Yanlış! Orada DJI Mavic Pro, DJI Spark, DJI Phanom serisi drone ve daha fazlası, Litchi bugüne kadar denediğimiz bu uygulamaların en iyi kontrolünü ele alabileceğiniz birkaç alternatif uygulama var. Tam uygulama adı uzun, ama ne yaptığını açıklamak, DJI Mavic / Phantom / Inspire / Spark için Litchi, DJI uygulamaları ile aynı duyguyu koruyan, ama biraz farklı şeyler yapan sağlam bir uygulamadır. Temel olarak, eğer isterseniz, DJI uygulamasının en iyisini arıyorsanız, artı birkaç yeni muamele ederseniz, Litchi sizin gözünüze değer. Yer noktası uçuşları ve yerleşik VR / FPV işlevleri beni Litchi’ye çeken temel faktörler. Zengin özellikler ve bunlar gibi fonksiyonlar 24 $ ‘lık gidiş fiyatı ile parmaklarınızın ucunda. Uygulama için 99, birçok kişinin göz önünde bulundurabileceği bir şey olabilir. Kayışı altında Litchi ve DJI Spark ile tek bir uçuşum var, giderken bu öneriyi yeni bilgilerle güncellediğime emin olacağım. Şimdilik, test için uygulamaya erişebilmem için bana Litchi’ye teşekkür ediyorum. Android’de DJI Drones için Litchi’yi 24.99 $ ‘a götürün veya iOS cihazınıza yükleyin, bu da iOS’ta 22,99 $ için DJI uçakları için Litchi.

Litchi for DJI Mavic / Phantom / Inspire / Spark

Bugün tüm bunlar için, uçuşlarınızı geliştirmek için yeni bir uygulama ya da iki tane bulduğunuzu ya da gerekten sonra çekilen hava çekimlerinden daha fazlasını elde etmenizi umuyoruz. Bu, drone piyasasında olduğu gibi büyümek ve olgunlaşmak için bolca yer sunan erken bir listedir. Bu nedenle, buraya ait olduğunu düşündüğünüz diğer uygulamaları tartışmak isterseniz lütfen yorumlarda bize ulaşın.

Uçan deneyiminizi geliştirmek için favori drone uygulaması nedir?


Kaynak : Eniyiandroid


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Eniyiandroid.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Androidseverlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


Android için en iyi drone uygulamaları (1 Yorum)

  1. selamlar elimde ar fliht parrot dron var telefonu değiştirdim şu an bağlanmıyor başka telefon aldım yine vifi sorunu .kızımın j7 aynı telefonda sorunsuz çalıştı.yardımcı olursanız sevinirimi.